Rhinoplastika nosa v Košiciach

majdolena
8. okt 2014

dobrý deň,prosím nemá niekto skúsenosť s rhinoplastikov v Centre plastickej a estetickej medicíny v košiciach?chcem tam ísť,len neviem,či sú dobrí,videla som vela spackaných operácii.Dakujem

stefka33
8. okt 2014

@majdolena Moja sestra tam bola. Čo ja viem, tak starostlivosť je tam fantastická. Nos jej rozhodne vylepšili. Dokonalé to nie je, ale o takých 60% lepšie. Nosík mala s hrboľom a vychýlený do strany. Hrbolček jej zmizol úplne, spravili je pekný jemný koreň nosíka. Snažili sa jej vyrovnať vychýlenie, ale keďže už je staršia tak vyjadrili obavu, že sa to bude naspäť stáčať. Špičku nosa nechávali v pôvodnom stave, aj keď ja si myslím, že jej ju mohli zjemniť. Robili jej to pred 2-3 rokmi. Nos sa naozaj trošičku vychýlil, ale nič dramatické, neruší to a vidno to len ak sa ozaj poriadne zapozeráš. Vyzerá to prirodzene a celkom pekne. Po operácii vyzerala príšerne, bola strašne modrá a opuchnutá, Vstrebávalo sa to vyše mesiaca.

majdolena
autor
8. okt 2014

no videla som dve videá príkladov toho istého zákroku.na jednom to robil nejaký starý docent v prahe,keby žena po operácie nemala na nose dlahu,tak ani nevidieť,že bola operovanú,a nos mala nádherný,druhú robil iný lekár,žena vyzerala ako by ju smasakrovali,po dvoch týždnoch to nevyzeralo lepsie :(.je velmi dôležite kto a ako to robí.preto zhánam recenzie a pekne vám dakujem
@stefka33
@stefka33