Rezanie 3 mesiace po cisárskom

snehuuulienka
20. dec 2016

Ahojte som 3.m po cisaraku a odkedy mi robili operaciu odvtedy ma tam nieco akoby reze,nie je to priamo v jazve ale akoby vo vnutri ako su zenske veci . Nie stale,ale napr ked mam plny mocovy mechur,alebo ked cikam reze to v tom mieste ako je moc mechur,nereze to silno,ale ja neviem z coho to reze. Zeny ktore ste po cisaraku stretli ste sa s niecim podobnym? CRP je uplne nizke , naposledy to bola hodnota 0,3,takze lekar vylucil zapal ,taktiez vytoky nemam,no podbrusko a krize ma bolia cely mesiac ako phri menzese,taktiez moc ked testovala sestricka vravela. ze je cisty ako slzaa. Poradte pls

majinka81
20. dec 2016

Ahoj moze to byt mocovy mechur.Ja som po cisarskom mala rezanie mesiac nemohla som curat poriadne.Infekcia po cievkovani.

snehuuulienka
autor
20. dec 2016

@majinka81 ako Ti to zistili ? . Lebo ja mam moc ok.

majinka81
20. dec 2016

@snehuuulienka Bakteria v moci.Ak je moc ok a stale ta to reze tak asi by som aj atb poriesila nejake.Skus este doktora.Ja som myslela ze po cisarskom je to ok ale nikto to nemal iba ja tak som po mesiaci isla k dokymu a hned som dostala atb.Bolel ma aj chrbat inak.

snehuuulienka
autor
20. dec 2016

@majinka81 ved to ze mne nedal moj gynekolog nic ziadne atb,zasla som za mojou Dr obvodnou a ta mi nedala tiez nic,uz som z toho normalne nestastna a odvtedy presli 3 mes,nikto mi nechce dat atb,skusim este ten moc dat na rozbor,lebo sestricka len obliala ten papierik,a tam nemuselo ukazat bakteriu

babatkoo
20. dec 2016

Ano aj ja som to mala + bolesti chrbta neznesitelne. Kazdy den som preplakala :( Mna to tak bolelo ako keby som cikala samotny mechur a pichalo ma aj po cikani. Potom to same odznelo. Neriesila som to s lekarom ziadnym, nemala som cas pri malom. Davala som si uroval mamosa a preslo to same. Taky pocit ako ked si vycikala cely obsah mocoveho mechura a uz nie je co. Take zvlastne to bolo.

snehuuulienka
autor
20. dec 2016

@babatkoo chrbat Ta bolel kde. ? V krizovej casti a podbrusko nie ?a aj ja chodim casto na wc

babatkoo
20. dec 2016

@snehuuulienka to bola taka bolest ze sa mi nedala lokalizovat. Ja som nevedela drzat maleho 5 minut na rukach alebo ho prebalit bez mojho plakania. Cca do 2 mesiacov to preslo. Mozno to bolo z epiduralu co pichali pred cisarskym. Vsetko to tak odznelo pomalicky kazdym dnom lepsie a lepsie. Ja som mala viac operacii v brusnej dutine a gynekologicke a vzdy tam to s mocovym mechurom bolo. Ten pocit pichania ked uz docikad. Pocit ze si vycurala aj crevo. Samotne cikanie z trubice nebolelo ale to vnutro ako si pisala to hej. Ale tiez nie kazde cikanie iba obcas.

babatkoo
20. dec 2016

Ty to mas 3 mesiace po cisarskom. Tak dlho to u mna netrvalo 😯. Od chrbtice to nemoze byt? Nejakeho fyzioterapeuta keby si nasla? Ci nemas panvu vychylenu. Ja som bola 6 mesiacoc po porode na masazi a chlapik mi napravil chrbay aj panvu. Tu som mala vychylenu o 2cm

snehuuulienka
autor
20. dec 2016

@babatkoo chrbat mam krivy tiez,ale to rezanie nie je predsa z chrbtice

slavka030
20. dec 2016

@snehuuulienka ja som 4 mesiace po sekcii a bolia ma kríze resp. By som povedala ze od obliciek dole aj obličky a maternica tiež. Nebola som s tým nikde zatiaľ. Mimo toho som bola aj chorá ze som vybrala 3 ATB a neodznelo to stále.

snehuuulienka
autor
25. dec 2016

@majinka81
@slavka030
@babatkoo dievcata dala som moc na rozbor,a nic mi v nom nenasli ziadne bakterie.....momentalne to rezanie ustupilo uplne,uvidim dokedy...

snehuuulienka
autor
31. jan 2017

Este to sem tam pichne ,ale uz si to tak nevsimam.Podla mna moze ist uz asi umna o zrasty

majinka81
31. jan 2017

@snehuuulienka Moze byt kamoška má zrasty tiež, ale neviem či ju to aj boli.

slavka030
31. jan 2017

@snehuuulienka neviem či zrasty, ale ja to ešte tiež cítim. A neviem, ale odkedy som po sekcii mam pocit ci mi nejako neporusili močový mechúr,mam pocit stále na čítanie ako kwd som bola tehu