Revitanerv Strong

michaela404
4. júl 2024

Máte tu skúsenosti s revitanerv strong ďakujem

jamimo
4. júl 2024

@michaela404 áno mám, užívam na neuropatickú bolesť, prípadne bolesť trojklanného nervu, ale zvýšené dávky.

michaela404
autor
4. júl 2024

@jamimo ja mam trpnutie a také mravcenie pomôže to aj na to

jamimo
4. júl 2024

@michaela404 aj tŕpnutie aj mravčenie patrí do príznakov neuropatie. Takže by mal pomôcť. Ja objednávam z internetu viac balení, tam kde sú najlacnejšie (lebo mám fakt veľkú spotrebu). Nezľakni sa, moč ti bude zapáchať ako po konzumácii špargle.
Vieš aj príčinu bolesti?

michaela404
autor
4. júl 2024

@jamimo tetaniu mam a jedna baba mi písala ze po mesiaci jej zmizli všetky príznaky len som chcela počuť viac názorov ale ďakujem

ira25
21. aug 2024

@jamimo ahoj,kúpila som dnes na neuropatiu,lenže tam píšu 1 tabletka denne,tak akú vyššiu dávku berieš a je to odsúhlasenie Dr
A pomáha ten Revitanerv strong?

jamimo
22. aug 2024

@ira25 ja keď mám silný záchvat neuropatie, užívam 2 000 mg 3x denne prvý týždeň. Potom upravím podľa toho ako bolesť ustupuje. Nikdy som nemala problém. Denná dávka môže byť od 600 mg do 1800 mg denne po dobu pol roka. https://www.webmd.com/diabetes/supplement-guide...
Samozrejme, že treba byť opatrná, ak máš diabetes, ALA znižuje hladinu cukru v krvi.
Áno, môj doktir o tom vie a sme obaja s tou vysokou dávkou ok. Mne pomáha. Dôležité prw teba je, aj zistiť príčinu neurooatie a vyhýbať sa spúšťačom záchvatovej bolesti.

jamimo
22. aug 2024

@michaela404 ja užívam na neuropatiu. Je možné, že niekomu pomohol Revitanerv strong pri tetánii? Za mňa jedone v tom prípade, že viem že tetánia je aj záležitosť podráždenej CNS 🤷‍♀️ ináč neviem, skôr nie... lebo tetánia je aj nerovnováha minerálov v medzibunkovom priestore, parasympatikus a sympatikus v nerovnováhe, veľa stresu, vyčerpanie, hlad, nedostatok železa, magnézia, spánku... pozri pod lupou tu na MK diskusie, aj ja som písala príspevky k tetánii.

ira25
22. aug 2024

@jamimo nemám diabetes,zrejme š.ž. na ktorú sa liečim.
Môže byť aj príčina deficitu B12 ?

jamimo
22. aug 2024

@ira25 ako vieš, že máš deficit B 12? Kľudne si daj súkromne vyšetriť krv a hladinu B12 a uvidíš.
Tŕpnutie, môže byť aj so ŠŽ, už som to videla aj niekde v diskusiách tu na MK.
https://lekar.sk/clanok/7-faktorov-ktore-mozu-s...
Píšeš trochu zmätične, najskôr napíšeš, že máš tetániu, potom že si si kúpila na neuropatiu, potom sa liečiš na ŠŽ a píšeš o nedostatku B12 🤷‍♀️

ira25
22. aug 2024

@jamimo no tetaniu som nepísala a mám deficit B12

jamimo
22. aug 2024

@ira25 prepáč, pomýlila som sa.