Retainer na zuby - drôtik z vnútornej strany

23. aug 2023

Odporúčate? Mňa odradilo keď mi zubár povedal,že mi to už nechá do konca života,mám 22 a desí ma akosi tá predstava

hama_ba
23. aug 2023

A čo ťa na tom desí?

kiki68
23. aug 2023

Muz to ma uz roky, uplne oki

kateenky
23. aug 2023

Ja ho mam asi od 14-15 mam 27 a absolutne ani neviem ze ho mam. Len mi pekne "drzi" zuby na mieste

nelca0510
23. aug 2023

No ja to mám ale 6 rokov a zvykla som si :D a tiež povedala,že to budem mať veeeeeeeeeelmi dlho,ale za tie rovné zuby to stojí 🙂

renab
23. aug 2023

V ustach to nevadi. Problem nastane, ked potrebujes osetrit zubny kaz. Vtedy ho musia dat dolu a potom nasadit spat, co sa rovna zvysenym nakladom za osetrenie, kedze si to platis.

popa86
23. aug 2023

Mne dali strojček dolu, keď som mala 25… nechala som si zuby podlepiť drôtikom na odporúčanie zubárky (ortodontistky). Po 10 rokoch som menila za nový drôtik, pretože starý sa mi uvoľnil. Urobila som to tak, že som si rovno nechala zuby skontrolovať,opraviť… a následne zasa teda podlepiť drôtikom. Vôbec nevnímam ( ani moje okolie), že mám na zuboch nejaký drôtik.

bluecapybara
23. aug 2023

Mám to tiež už nejaký ten čas aj na horných aj na dolných. Nemienim vyhodiť investovaný čas a peniaze - ktoré som dala do toho aby som mala rovné zuby. Ani o tom neviem, umývam si zhora medzi zubami niťou a dole pod tým medzizubnou kefkou. Nemám s tým žiadny problém.