Rektoskopia

endy227
8. aug 2022

dobry den prajem. ma tu niekto skusenost s vysetrenim konecnika?doktor povedal ze bude vysetrovat tak do 30cm max 40, konkretne sa jedna o rektoskopiu. strasne sa bojim. teraz este aj mozne tehotenstvo popritom. som velmi vystresovana. ako prebieha vysetrenie? je bolestive? mam bolesti v konecniku, tlak na konecnik,hlieny v stolici, niekedy krvave, tiez hemoroidy vnutorne. este sa mi pridalo aj bolest zadku. napiste mi prosim nieco o tom ak ste mali nejaky taky problem. dakujem Vam

biankaaaa
8. aug 2022

Zdravim, ja ju absolvovala, čakala som hororový zážitok, no nič také sa neudialo. Bolo to úplne v pohode, rýchle a bezbolestné. Držím palce

luulinkaa
8. aug 2022

Ahoj, zbytocne sa stresujes, nieje to teda prijemne, ale nieje to vobec take hrozne..nieje to bolestive. Zalezi na akeho natrafis doktora, ci vie nadlahcit situaciu aby si sa dobre citila. Mysli pri tom nato,ze je to jeho praca a pozera do zadku ludom kazdy den a ty ho pravdepodobne uz nikdy neuvidis ani on teba 😉

laura164
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
endy227
autor
9. aug 2022

@laura164 dakujem Vam zienky

zuzi194
13. dec 2022

@endy227 prosím vás a kde v okolí robia rektoskopiu?ozaj dobrý dr?Žilina ,?poprípade Trenčín,Bratislava?môže byť aj súkromný...

endy227
autor
22. dec 2022

@zuzi194 aho 🙂 ja som bola v Novych Zamkoch takze tam kde sa pytas ty neviem bohuzial kto je taky dobry. 😑

lissiak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jeruzalem11
23. nov 2023

@endy227 Ahoj, prosím Ťa našla vtedy pred rokom v okolí ZA alebo TN nejakého dobrého lekára, ktorý robí rektoskopiu?

dennkka
2. máj 2024

@endy227 ahoj, prosím ťa, u koho si bola v Nových Zámkoch? A dalo sa to vydržať? Ja mám rovnaké príznaky, okrem krvi. Ak sa môžem spýtať, aká bola diagnoza? Ďakujem, mám z toho hrôzu.