Registrácia na očkovanie

romanka_369
16. feb 2021

Baby prosim Vas tie ktore ste riesili registraciu kvoli ockovaniu na covid, ako dlho Vam trvalo kym ste nasli volne miesto.?..mam prababku ktoru chcu registrovat na ockovanie ale uz asi tyzden je stale dookola vsetko obsadene..a to skusaju niekolko krat za den..ja tomu nerozumiem ako sa tam takymto stylom da vobec dostat🤷‍♀️..

zdenusa4
16. feb 2021

Vakcík je málo a preto je všetko obsadené, v podstate ich nemá ani kto podávať :/ Tiež som chcela objednať babku a nemala som šancu všetko obsadené

simsalabim
16. feb 2021

@romanka_369 ani mne sa nedari objednat mojho skoro 80rocneho otca... skusame den a noc, kazdy den odkedy sa ockovat nad 75rokov.

harissa18
16. feb 2021

Baby, na stranke sa da nastavit notifikacia ked budu volne miesta... Zadas email a vyberies miesto, kde mas zaujem o ockovanie... Ja som chcela tiez babku objednat a takto som si dala notifikaciu a jeden vecer cca o 22:30 prisiel email, ze je volnych 15 miest. Hned som registrovala, za 5minut obsadene miesta

akjerdna
16. feb 2021

A Vy už svoju babka nemáte rada? Keď ju chcete prihlasovať na skúšku experimentálnej vakcíny? Momentálne očkovanie je klinická štúdia daných vakcín.

onedaynick
16. feb 2021

@akjerdna nie, my vsetci si chceme zabit rodicov, aj ja chcem umriet, preto som sa dala v nedelu zaockovat. Minimalne chcem mat zmenenu dna.

mogaa
16. feb 2021

@zdenusa4 podávať ich má kto , len nie sú vakcíny, tie čo prídu sa prioritne dávajú tým čo dostali prvú dávku

mogaa
16. feb 2021

Bohužiaľ vakcín chodí stále málo a tento problém je v celej EU, firmy ako Pfizer a Moderna znížili dočasne objednané dodávky takže chodí do celej EU menej vakcín ako bolo zakontrahovaných.....Tie vakcíny čo prídu musia byť prioritne podané ľuďom čo už dostali prvú dávku, aby malo očkovanie zmysel, lebo deklarovaná účinnosť vakcíny je len ak sa človek zaočkuje 2x......preto je tak málo nových termínov

akjerdna
16. feb 2021

@onedaynick Nebojte budete mať 😉.

simsalabim
16. feb 2021

@akjerdna ty budes asi molekularna biologicka, imunologicka, biochemicka alebo nieco take, vsak? Vo svojich 19 rokoch co si uvadzas tu na konovi (co urcite nesedi, kedze si registrovana v r2011) si uz aspon zmaturovala z biologie?

mrkvicka060
16. feb 2021

@onedaynick ktorou vakcinou vas prosim ockovali?

onedaynick
16. feb 2021
romanka_369
autor
16. feb 2021

Dakujem za odpovede.. Tak musime len skusat a cakat🤷‍♀️..mail spominala babka ze zadala aby jej prislo ked sa uvolnia miesta, aleze jej neprisla ziadna odpoved.. Tak asi ani nemusi.. Poviem nech len caka a priebezne pozera..

torysheer
17. feb 2021

@akjerdna skvelá teória! No ja som sa experimentálne zaočkovať dala, už len kvôli svojmu okoliu. Ale jasneee, mohla som aj experimentálne skúsiť dostať Covid, aby som zistila, či to prežijem a koľkých nakazim.

martinuska
17. feb 2021

@romanka_369 no hlavne treba sledovat terminy v piatok skoro rano, lebo vacsinou vtedy nahadzuju nove dni a terminy. Alebo skusit zavolat priamo do vakcinacneho centra a zapisat ju telefonicky. A prababka ma mail? Pokrokova 👌

akjerdna
17. feb 2021

@torysheer A kto Vám povedal milá pani, že ho teraz nedostanete? Asi ste v telke zle počúvali. Ale hlavne buďte zodpovedná 😉.

simsalabim
17. feb 2021

@romanka_369 mne sa dnes podarilo. Ani neviem, ako. Zrazu sa dalo ho zaregistrovat na zajtra. Cca pred hodinou.

torysheer
17. feb 2021

@akjerdna to je možné. Pre každého z nás, o to viac kvôli ľuďom, ktorí to podceňujú. Tak vám želám aby vás to obišlo a hlavne- počúvajte dobre telku 😁😁😁

romanka_369
autor
17. feb 2021

@martinuska nie prababka nema😁..babka ma teda jej dcera je taka pokrokova🙈.. Dakujem za info lebo to som nevedela ze sa da priamo aj tam zavolat..

martinuska
17. feb 2021

@romanka_369 tak musi byt aj moznost pre ludi co nemaju internet, nemaju mobil atd. Tak ak nie priamo do centra, tak cez NCZI, ale pripravte sa na dllllhe cakanie na dráte.