Referencie a cenník v stomatologickom centre 3S Dent

yella41
26. feb 2015

Ahojte, mate prosim niekto skusenost so zubarmi v centre 3S DENT na Sancovej v Bratislave? Ak ano, ktoreho zubara z toho velkeho poctu odporucate?
Plus ako sa mam vyznat v ich cenniku priplatok k ZP a priama platba?

Ak poznate nejakeho dobreho sukromneho zubara co ma zmluvu s poistovnami kludne odporucte. Dakujem 🙂

wena
26. feb 2015

Tiez by ma to zaujimalo, este som tam nebola, ale chystam sa.
Co sa tyka toho cenniku, ja to chapem tak, ze pokial mas zdravotne poistenie, tak platis len ten priplatok, pokial poistena nie si (resp. nemas u nich kartu) tak platis tu priamu platbu.

yella41
autor
26. feb 2015

Tiez si tak myslim s tym platenim. Pricom ked je uvedena len priama platba, tak pacient si plati cely ukon a poistovna neprepaca nic.

Dufajme, ze nam niekto da blizsie info o zubaroch 😎

emka123
26. feb 2015

@yella41 Chodim do 3S Dent uz asi tri roky aj s dcérou. Cennik ti poslu mailom. Staci, ked zavolas na recepciu. Zaroven ti na recepcii povedia, ktory zubar este berie novych pacientov. My chodime k MUDr. Krsakovej a je super.

yella41
autor
26. feb 2015

Ja som nasla cennik aj na ich stranke online

11nika11
27. feb 2015

@emka123 Ahoj.Prosím ta a aký má Dr Krsakova prístup k dcére?Hľadám novú zubarku pre svoju malú a nejak sa neviem rozhodnúť,ku komu ju dať.

emka123
27. feb 2015

@11nika11 Dr.Krsakova ma super pristup. Je velmi mila a trpezliva k detom aj dospelym. Dcera sa jej nikdy nebala.

snapi
27. feb 2015

@yella41 odporúčam. Ja som tiež u nich a som veľmi spokojná. Priateľ prednedávnom prestupoval tiež k nim, k inému zubárovi ako mám ja a tiež je spokojný. Treba si zavolať na recepciu, všetko ochotne vysvetlia. Zisti si, ktorí zubári berú nových pacientov, lebo darmo si vyberieš nejakého, keď nebude brať ľudí, alebo až o niekoľko mesiacov. Priateľ chcel ísť k tomu môjmu, ale ten berie až o pár mesiacov, tak nečakal lebo ho bolel zub, išiel k druhej, ktorá brala pacientov aj teraz. Ešte som tam zažila jednu zubárku, keď som mala problém a môj nemohol a tiež bola super, kamoška má ďalšieho a tiež si ho chváli, takže myslím, že v podstate je to aj jedno ku komu pôjdeš 🙂.

yella41
autor
27. feb 2015

diky moc @snapi 😉

bublinka127
25. jan 2021

@snapi ahoj ja chodim do 3sdent uz dlho a teraz mam ist na zubnu korunku..zubara mam dobreho len ked mi povedal tu cenu tak som sa zhrozila..
500-550 eur / 1 zub

newcaf
25. feb 2021

@bublinka127 ahoj, robili ti uz tu korunku a aka to bola? Dakujem

bublinka127
25. feb 2021

@newcaf nerobili..musela som zrusit termin..nie som fit

newcaf
2. mar 2021

@bublinka127 vdaka, len ma zaujimalo, ci to nacenenie korunky bolo aj v ramci uplatnenia poistenia, kedze pisu, ze akceptuju poistenie, neviem, ci aj korunka vobec do poistenia spada alebo je to nadstandart

akermarika
22. apr 2022

Odporučam ja som tiež veľmi spokojná. Niekoľko rokov chodím MDDr. Kršákovej ochotná milá a veľmi erudovaná zubárka. Veľmi ďakujem. Jakubčíková

nevesta100
25. jún 2022

Ahojte, sice je to starsia komunikacia, ale chcela by som sa opytat ci nahodou nemate ten spominany cennik? Zda sa mi, ze davnejsie ho mali na stranke a teraz uz ho ztadial zrejme stiahli... Vcera mi robili 1 zub a zaplatila som 180€, co mi pride sialene. Podotykam, ze som poistena v ZP, takze to mal byt doplatok... Zial, som sa ponahlala velmi, tak som nemala cas tam s nimi cenu/cennik riesit. Ale mam este dalsie kazy, tak rada by som vedela, ci to vobec dobre vypocitali. Vdaka za odpoved!