Recept na rýchlejší rast vlasov

lady511
28. okt 2012

Ahojte maminy aj buduce maminy aj nemaminy 🙂
moja otazka pre Vás je či poznáte naiky učinný recept na rast vlasov či sa Vám niečo osvedčilo,aj ked je to vaic menej od genetiky,stresu,hormonov atd,,ale niektore z Vás možno poznaju naiky recept,,skušam žihlavu,,teda vyvar z nej aj z lopucha,,papam zinok ktorý je dobrý na nechty a vlasy,,chcem si kupit revalid šampon len enveim nemam s ním skusenosti ak máte Vy kludne sa zapojte do diskusie budem len rada,,videla som na trhu dost sa spomína aktivator Capillan len neviem,, 🙂 samozrejme používam všetko možne na výživu vlaskov masky,,aj prírodne šampony,,ol,olej,,vajíčka,,zabal z medu,,kadečo možne,,kludne sa pridajte do debaty bduem rada 😉

eveenka
28. okt 2012

ahojcek, chces to na rychlejsi rast vlasov alebo abu ti tak nepadali...?

dufka31
18. dec 2013

ahoj lady511 🙂 citala som o to v inj teme tu na MK a zevraj v IP poradis nejake babske recepty na rast vlasov...SOm po dvoch porodoch v priebehu 27,5mesiaca a chcela by som mat kvalitnejsie a hlavne rychlejsie rastuce vlasy...dost sa mi stiepia a padaju...ked mozes posli mi prosim IP rada si necham poradit niekym skusenejsim. Vdaka a pekny vecer este. 🙂

h2
18. dec 2013

@lady511 Ahoj, osobne nemám nič odskúšané, ale napríklad moja sestra mala vždy jemné vlasy, už niekoľko rokov jedáva pravidelne takmer na každé raňajky ovsenú kašu a vlasy má krásne, dlhé, pevné, husté... , sama si robí srandu, už z toho ovsa má vlasy, ako kôň. 🙂 Ale to je zrejme dosť dlhodobé riešenie.

sabina13
20. okt 2015

Ja mám odskúšaných strašne vela veci na vypadavnie vlasov, ale jedina vec co mi zafungovala bol prípravok Hairburst. Je to vitaminov preparat v kapsulách. Aj mi super zacali rast vlasy z neho. Fakt, ze odporucam. Najdete ho na nete. Neviem ci ho mozu uzivat tehotne, ale spytajte sa ich 🙂

lindusss176
21. okt 2015

Ja som po porode mala strasne znicene a vypadane vlasy. Nasla som kozmetiku s ktorou som spokojna a to som ich uz niekolko vyskusala. Ja pouzivam set kofeinovy sampon a kofeinove tonikum a plus som zacala uzivat kapsule pre vitalne vlasy a nechty a to mi zabralo vlasky mam zdrave nepadaju mi a krasne a rychlo rastu z coho sa tesim 🙂 J a si to kupujem z tadeto klikni si na linky a hned ti odtvori produkty vyskusaj sama. Odporucam.
https://www.naturonline.sk/sk/prirodna-kozmetik...
https://www.naturonline.sk/sk/doplnky/vyzivove-...