Ranný závrat a vracanie. Čím to môže byť?

quaqua
14. sep 2020

Ahojte rano sa mi stalo ze len co som otvorila oci otocila som sa na druhu strahu vsetko sa mi zacalo tocit. Dala som si vody, banan a aj som vyvracala ten banan. Potom to volako preslo. Ale stale to neni 100%. Nemate skusenost co to? Jedla som naposledy vecer o 7:30 rano o 8:00 mi bolo zle.

deti95060810
14. sep 2020

to poznám....mám pri migréne, alebo len tak od žalúdka - najmä keď v noci málo spím...

quaqua
autor
14. sep 2020

@deti95060810 drzi ta to potom cely den? Ci za kolko to prejde? Nechuti mi ani velmi jest. Ale js myslim ze aj cukor som mala nizky.

pokemonkaa
14. sep 2020

zavraty moze sposobit krcna chrbtica, stredne ucho...

deti95060810
14. sep 2020

@quaqua aj pol dňa...min. do 14 h.

himedzi
14. sep 2020

Aký si mala tlak? Môže to byť z vysokého tlaku.

janka_266
14. sep 2020

@quaqua tiež som to mala zopárkrát už, aj tak, že to trvalo cely deň, najmä pri otáčaní na posteli a vstavani. Nič sa vtedy nedá jesť. Že vraj to môže byt Vertigo.

quaqua
autor
14. sep 2020

@janka_266 tiez ti bolo na vracanie? Mna dr postrasila s mozgovou prihodou. Ale ze ked nemam ziadne ine priznaky...

janka_266
14. sep 2020

@quaqua áno, hlavne keď som sa pohla, pri otáčaní na posteli aj v spánku, som sa na to budila, že sa mi všetko točí a je zle. Raz dokonca v nedeľu, keď sme mali ísť na krst, som nemohla ani vstať, ale dala som si tuším torecan. A do 2 hodín to ako tak prešlo. Ale už má to chytilo aj napr. Pri cvičení mostíku. Keď som z neho príliš rýchlo vstala. Ale vtedy to prešlo do rana bez liekov. V októbri bude rok, čo sa mi to zatiaľ nevrátilo, tak snáď ani nevráti.