Rana po vytrhnutí zubu

9. dec 2021

Ahojte dievčatá , našla som tu veľa fór , určite máte skúsenosti . Môžete mi prosím poradiť ? Pridávam foto , takto vyzera rana po vytrhnuti zubu v utorok , boli má to akokeby v kosti . Dostalo sa mi tam kúsok z polievky strašne som sa snažila , aby sa mi tam nič nezaniesol … zubárovi som volala nezdviha telefón :( .

autor
9. dec 2021
lenka7477
9. dec 2021

Máš to pekne zacelené , kosť bolí aj týždeň - nebála by som sa toho. Zalej repík a vyplachuj po každom jedle.

autor
9. dec 2021

@lenka7477 ďakujem veľmi pekne si zlata , tak sa nemusím báť tej hnedej alebo šedej farby alebo čo to je tam ? To bolo moje prve trhanie 😭

lenka7477
9. dec 2021

Je to zrazená krv , netreba to nijako riešiť, okrem vyplachovania , samo sa to vstrebe , alebo vypadne .

zuzanka.zuzu
9. dec 2021

vyzera to byt pekne. ak sa nezapali(lo) vnutri pri kosti tak toto uz doliecis 😉

nikpa
9. dec 2021

Mne pomohla po trhani zubu táto ústna voda, poradili mi ju v lekárni. Ale ja som to mala zápalné a aj ATB som brala. Neobsahuje alkohol, nestipe. Naopak mala som po nej konečne pocit, že ten bordel z úst mi zmyla, tu čudnú chuť a pach po trhani 🤢

janetinka27
9. dec 2021

mne trhali tiez v utorok - osmicku, zostala mi tam obrovska diera. ja si to nikdy nevyplachujem, treba to nechat v klude. hned prvy den sa mi tam napchal tvaroh, opatrne som to vybrala, aby som si nevybrala vytvorenu barieru, co chrani ranu. moja vyzera podobne ako tvoja, ale je ovela vacsia. ale vobec neboli. mala si tam predtym aj zapal?