Rakovina pankreasu

1. mar 2022

ahojte pisem anonymne lebo ma tu mnoho z vas pozna. A neviem ani kde zacat.. mam 34 rokov a diagnostikovanu rakovinu pankreasu. V 3 stadiu, rakovinove bunky mam uz aj v lymfatickych cestach a cievach, len este metastazy nie su na inych organich. Teraz uz len cakam... chcu mi to skusit odstranit co je ale udajne nepravdepodobne kedze je toho uz vela tak nevedia ci ist rovno na chemo alebo to skusit ale stratit cas. Mam dost velke bolesti ale najviac ma boli pohlad na moje krasne deti a milujuceho manzela. Nebudem tu uz dlho a s tymi bolestami odchadzam uz teraz. Moj muz je moja najvacsia laska a viem ze sa o nase krasky postara ale neviem sa zmierit s tym ze ich uz neuvidim nepobozkam. Ten cas uteka tak rychlo a ja uz som aj stratila nadej ze sa vyliecim ta bolest sa stupnuje a pri lekaroch len cakam. Poznate niekoho kto sa vyliecil aj pri diagnostike v 3 stadiu?? mozno aspon zrnko nadeje... nechcem ich opustit ach. Dakujem za odpovede

ariannazara
1. mar 2022

Neviem poradiť ale je mi to veľmi ľúto 😭 dúfam ze sa uzdravis strašne ti to prajem❤️

slniecko_12
1. mar 2022

ano..poznam dvoch ludi, ktori mali obrovske nadory a aj metastazi uz aj v mozgu a vyliecili sa..dokonca prezili aj v pohode kovid..vzdy je tam nadej..a nezabudni ze psychika je polovicna cesta k uzdraveniu 🥰

kittykat22
1. mar 2022

moja kamaratka mala nodularny melanom a davali jej 3-6 mesiacov na prezitie a je tu uz piaty rok. Zabrala jej biologicka liecba + chemo injekcie. Onkologicka komisia to neznavala zazrakom. Sice je to iny druh rakoviny ale kamaratka zije, je tu aj ked mala velmi zle prognozy. Zelam aj tebe taky zazrak. Drz sa ❤️❤️

iwesska
1. mar 2022

Velmi mi je luto,co sa ti stalo😔Chcem ti popriat vela sil do boja a verim,ze sa stane zazrak a ty budes so svojimi princeznami vela rokov✊ Len sa chcem opytat,ak mozem ako ti na to prisli? Mala si dlhodobo nejake traviace tazkosti?

janinah
1. mar 2022

60 r. Žena v mojom okolí.rakovina prsníka 4.stadium metastazy v pľúcach pečeni a ešte kdesi.liecba zaberá.zije už 14 mes.od dg.nadory sa zmenšujú.nevzdavaj sa....

texik1
1. mar 2022

Veľa síl a uzdravenia prajem. Toto ma dosť zaujíma teda inak. Ak to nebude vadiť môžem sa opýtať na príznaky toho?? Nakoľko mám suseda veľmi dobrého a bohužiaľ si hovorí svoje. Boli aj krvné výsledky zle?! Budem vďačná za odpoveď prajem vám veľa zdravia síl 🙏🙏🙏..

letnakrasa
1. mar 2022

Je mi to velmi luto. Na tuto diagnozu odisla do vecnosti moja mlada svokra, jej to ale zistili v 4.stadiu a mala to rozsirene do pecene, zaludka a criev. Ale nevzdavala to do poslednej chvile, liecila sa a obetovala svoje bolesti za duse v ocistci aj inych ludi. A doteraz nechapem aka pokojna bola a vyrovnana. Treba skusit vsetku liecbu, bojovat a neprestat verit, ze vsetko bude ako ma byt. Aj ked je to naozaj tazke v takom veku prijat taky kriz, uzasne, ze este mas v srdci lasku a pokoj, je to citit. Budem sa modlit za zazrak uzdravenia 💕

poky4
1. mar 2022

skuste vyhladat aj nejakeho liecitela…vela ludi sa aj takto vyliecilo z rakoviny…

ajko2011
1. mar 2022

Môj dedo mal rakovinu pankreasu a od operácie žil 2 mesiace. 😔 Vám však držím palce a verím, že to zvládnete. 💪

tenerifka
1. mar 2022

Urcite si si o tom uz vsetko nastudovala, je to najhorsie liecitelna rakovina, len velmi male percento ludi sa z toho dostane, ale to najma preto, lebo sa to zisti az v poslednom stadiu. Takze ano, nadej, ajked velmi mala, je, a ty aj lekari by ste mali okamzite konat, pokial je este cas. Velmi ti drzim palce

tenerifka
1. mar 2022

A hlavne ziadne letkvary, liecitelov a podobne chujoviny, tu ide naozaj o cas a treba silnu liecbu

luchab
1. mar 2022

Nevzdavajte sa, aj pozitivne myslenie dokaze zazraky. Prajem Vam, nech ste zdrava,stastna a uzivate si svoju rodinu a oni Vas ❤✌ .

luccija
1. mar 2022

Ak nemáš metastázy to je dobre.Si mladá, odhodlaná psychika robí veľa moja suseda robí na onkológii a povedala, že často lekári neveria, že vyzerá, že je to beznádejne a človek sa vylieči, alebo žije roky.Vela veľa spraví psychika

zuzka1117
1. mar 2022

Velmi ti drzim palce ♥️

zuzap33
1. mar 2022

@janinah rakovinu prsnika a rakovinu pankreasu nemozes porovnavat. S rakovinou prsnika aj v 4.stadiu zije plno zien roky. Rakovina pankreasu, no... Autorke prajem vela dusevnej sily. Tazko sa reaguje. Ale su ludia, ktori napriek prognozam dr dokazali aj nemozne

littlefiona
1. mar 2022

V prvom rade, je mi veľmi ľúto čím prechádzaš, u nás v rodine zomreli dvaja ľudia na rakovinu pankreasu, jeden 3 mesiace po diagnostikovaní a druhý pol roka. Posielam ti pozitívnu energiu, drž sa a bojuj❤

lienka.7
1. mar 2022

Moc moc ti drzim palce 🍀

modrymotyl8
1. mar 2022

Veľa síl a zdravia prajem môžem sa opýtať ako ti to zistili?

janka54321
1. mar 2022

Je mi to velmi luto cim.prechadzas, ale musis verit..aku liecbu odporucaju?...trda okrem.chemo, videla som nedavno v tv, ako aj na rakovinu s metastazmi zabrala biologicka liecba...ja mam za sebou ,,len"akutny zapal pankreasu a tie zachvaty, naozaj neskutocna bolest, ...moc moc drzim palce

emasss111
1. mar 2022

Ja ti chcem popriať veľa síl a veľa šťastia, nech sa ti podarí z toho nejako dostať ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Keď si predstavím kvôli akým total hovadinam sa ja trápim a mám depky... Ach, musím sa prefackat... Lebo toto tu sú skutočné problémy... Bodaj by také niečo ľudia nikdy nemuseli riešiť a už dupľom nie mladí, čo majú celý život pred sebou 🙏🙏🙏🙏
Osobne nepoznám, ale raz som čítala, že jedna pani žila roky po diagnostike tohto ochorenia... Nejaké percento žije dlhodobejšie... Treba veriť, že aj ty budeš patriť k tým šťastlivcom.... Veľmi ti to prajem... Z tvojho písania mi prídeš ako dobrý, pokorný človek, ktorý v tejto situácii myslí viac na svojich milovaných ako seba... Klobúk dolu ❤️

irusa
1. mar 2022

💓🙏

eaa
2. mar 2022

Ahoj autorka. Je mi veľmi ľúto, čím prechádzaš, zvlášť keď máš malé deti...😔 Prajem veľa síl a veľmi veľmi Ti držím palce. Určite treba skúsiť zabojovať. Veľmi rada by som Ti niečo poradila, čo by popri klasickej liečbe stálo za to vyskúšať. Žiadne šarlatánstvo ani nič nákladné samozrejme 🙂 Ak môžeš, napíš mi súkromnú správu, kde Ti budem vedieť odpísať.

zuzi0911
2. mar 2022

Mojej kolegyni mama...akurat minulý týždeň sme sa o tom bavili...vyliečila sa z tejto choroby pred 2 rokmi...
Veľmi moc ti držím palce....nájdi v sebe silu bojovať a výbojuješ si zdravie ❤🍀🙏

irusa
2. mar 2022

odkedy som prečítala tvoj príbeh vkuse na teba myslím...ja pevne verím, že vyhráš nad tou zákernou chorobou...človek rieši denné problémy ,, nepodstatné banality,, a fakt zabúda na to aké ma niekto vážne problémy....

7miriam77
2. mar 2022

ahoj, je mi to strasne luto, ale nevzdavaj sa, bojuj, aj ked verim, ze je to tazke. A ano, poznam...znama ma cez 50 rokov, mala to diagnostikovane podobne ako ty....zacala brat chemo...po vyse polroku prisli dobre vysledky....nejaky nalez jej este ostal, ale ten velky sa zazrakom stratil....

danyelia
3. mar 2022

Ahoj, veľmi ma mrzí Tvoja situácia a držím Ti palce, aby si sa z toho dostala ❤ Mne bola zistená rakovina lymfatických uzlín v (II. štádiu) 3 týždne po narodení môjho štvrtého bábätka, tiež v 34 rokoch, mala som zasiahnutý krk a medzihrudie. Je to síce najlepšie liečiteľný druh rakoviny ale určite sa dá bojovať s každou. V prvom rade Ti odporúčam pozitívne myslenie, nevzdávať sa pri liečbe, využiť všetko, čo by mohlo pomôcť, poradiť sa s viacerými odborníkmi...a hlavne sa nevzdávať dopredu, psychika je veľmi dôležitá. Mne veľmi pomohla aj Liga proti rakovine, majú rôzne poradne, psychológov, možnosť finančnej pomoci a pod. Hlavne nepočúvaj strašidelné príbehy niekoho iného, každý organizmus je iný, tiež som čítala samé smutné príbehy a realita bola úplne iná - oveľa lepšia. Zabojuj kvôli sebe, deťom, manželovi a nevzdávaj to dopredu 💕

irusa
3. mar 2022

@danyelia si veľmi silná osobnosť...🙏

danyelia
3. mar 2022

@irusa Ďakujem pekne, si milá 😊

termartom
5. mar 2022
https://www.youtube.com/watch?v=Pl208afh7mk

každý deň o 17 hod. Naživo. Posielam ti to, čo mne veľmi pomohlo v mojej chorobe, 🙏❤️

iva33333
1. apr 2022

Nech vas boh opatruje❤.Skuste eniris.eu..Je tam kontakt na pani ktora sa vyliecila z rakoviny pomocou bylin.Drzte sa