Rakovina kostí

amalka2021
9. dec 2022

Pekný deň prajem 😭😭 chcela by som spýtať ako sa postupuje pri rakovine kostí (zhubné )po celom tele Moja mama ma 44 rokov... čakajú nás chemo ožarovanie! 😭😭

kratucka
9. dec 2022

@amalka2021 fuu tak to mi je hrozne moc luto. moja svokra tiez tak bola, len jej sa to do celeho tela rozliezlo z prsnika. bojovali sme 5 rokov a to nam na zaciatku davali tak po l roka. je mi to hrozne luto a posielam ti vela sil hlavne

zuzka565
9. dec 2022

Je mi to veľmi ľúto. Budem sa modliť za maminku 🙏. Moja mamina má leukémiu berie popri chemo aj nejaké výživové doplnky. A klop,klop má sa dobre. Výsledky má každou kontrolu lepšie a lepšie. A to išla do nemocnice za 5 min 12. Ak chcete môžem sa jej opýtať čo berie a napíšem vám.

amalka2021
autor
9. dec 2022

@zuzka565 môžeme sa pripraviť na najhoršie? 😭 Keď ma zasiahnuté hlavné orgány

zuzka565
9. dec 2022

@amalka2021 tak to vám ja nepoviem ale poznám veľa ľudí ,ktorý mali zle výsledky, nedávali im žiadnu šancu. Ale podľa mňa keď človek verí tak sa môže stať zázrak. Napríklad moja mama keď išla do nemocnice tak jej nedávali veľkú šancu ak by prišla na ďalší deň talk by možno v noci zaspala a už sa nezobudila. Bol zázrak že s takými výsledkami vôbec žila. Preto vravím treba veriť. Ja som za moju maminu napísala aj do skupín na FB kde sa modlia za ľudí a verím tomu že jej to pomohlo.

aurelia2000
10. dec 2022

@amalka2021 NIE, nemáte sa pripraviť na najhoršie! Píšeš, že mamu čaká chemo a ožarovanie. To znamená, že jej bola ponúknutá liečba a ona ponuku prijala. Takže idete bojovať celá rodina. ✊Bude to ťažké, ale každý organizmus je iný. Nikdy dopredu nevieš, kto to zvládne a kto nie. Nemôžeš ju dopredu odpísať! Držte sa❤️❤️❤️ Veľa síl prajem 🍀

fineta
10. dec 2022

@amalka2021 posielam pozitívnu energiu a veľa veľa síl. Ako ste na to prišli? Aké mala príznaky?
Toto sú tie najťažšie rany. Ale bojujte, nic nie je stratené.

amalka2021
autor
11. dec 2022

@aurelia2000 ďakujem vám veľmi pekne

amalka2021
autor
11. dec 2022

@fineta mamina išla k doktorovi že sa jej spravila hrčka na prsníku a páni doktorka jej povedala že to podkožný tuk že si to vymasirovať alebo ísť do teplej vody a cccca 1 týžden NATO sa mamina nemohla postaviť z postele ...
@fineta

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fineta
12. dec 2022

@amalka2021 ďakujem za odpoveď. Mam v rodine podobnú skúsenosť s prvým kontaktným vyšetrením, ale pri inej diagnóze. Pevne verím, že sa všetko na dobre obráti. Predsa má ešte mladý organizmus. 🙏

ticko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ticko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patka182
27. jan 2024

@amalka2021 prosím Vás ako ste dopadli? A aké mala príznaky? Ja mam pár mesiacov hrčku v prsníku taj hlbšie a už vyše týždňa ma začalo bolieť ramenná kosť bedrá a chodidlá na prsníkove idem o 2 týždne.

denisaaairdacova
7. mar 2024

Dobrý chcem sa spýtať bola som na preventívnej prehliadke a chcem vedieť či by mi tam zistili rakovinu

sofia1979
7. mar 2024

@amalka2021 je mi to moc ľúto no bojujte, držím moc palce

aurelia2000
8. mar 2024
denisaaairdacova
8. mar 2024

@aurelia2000 prosím vás akože nie

aurelia2000
8. mar 2024

@denisaaairdacova Na preventívke u obvodného ti nerobia sono, ani CT ani onkomarkery, ani gastro ani kolono. Ak si myslela gyn preventívnu, tak tam zachytia len ženské príslušenstvo.

denisaaairdacova
8. mar 2024

Ja som bola u obvodného a vravela som teda čo mi je že sa nemám obávať že všetko je tak ako má byť že som zdravá