Rakovina hrubého čreva v poslednom štádiu. Stal sa zázrak?

13. aug 2023

Poznáte niekoho kto mal rakovinu v poslednom štádiu a čo to ešte požil?

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanilkovazmrzka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
micusa2222
13. aug 2023

to je tak individuálne, ako keby si sa pýtala na neveru muža,,kto ju odpustí a kto nie...

simisi
13. aug 2023

Otec 11 mesiacov.. ale ze by to bol zivot😔

autor
13. aug 2023

@simisi V čom nebol? Myslíš chemo a pod.? Nemohli ho operovať?

taktotedanie
13. aug 2023

Nie, bolo to len trapenie

trgypadl
13. aug 2023

Velmi by som chcela povedat, ze ano, ale zial nje, slo to rapidne rychlo

guudy
14. aug 2023

Ak chces, napis mi sukromne.

levandulova111
14. aug 2023

Kamarát do roka išiel... 😔 Zanechal po sebe dcérku, ktorá mu fakt z oka vypadla... Žiaľ, keď je posledné štádium akejkoľvek rakoviny, nie len hrubého čreva, šanca sa rovná k nule... 😔

aduskatt
14. aug 2023

aká je predstava toho - čo to?

autor
14. aug 2023

@levandulova111 Šanca na vyliečenie viem, ale viem, že niekto ešte pár rokov žil...

@aduskatt písala som vyššie - rok, dva , tri

levandulova111
14. aug 2023

Tak prežitie záleží aj od toho, kde ten človek všade už má metastázy, ako znášal chemo a ožarovanie, lebo nie každý to znáša dobre, aký mal organizmus pred chorobou, atď atď.... To je naozaj ako lotéria...
Čítala som prognózu, že najviac 5 rokov, ale osobne nepoznám nikoho, kto tak dlho vydržal.... Skôr sú to mesiace, než roky...

autor
14. aug 2023

@levandulova111 A koľko poznáš ľudí s rakoviny hrubého čreva v poslednom štádiu? Lebo ja sa necítim napríklad zle a verím že to mám už dlhšie...

aduskatt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ema7813
14. aug 2023

Aku mas teraz liecbu?

levandulova111
14. aug 2023

Nehovorím, že osobne..... Osobne som poznala toho kamaráta a ten aj po operácii mal problém, rana sa mu nehojila, rýchlo strácal váhu a slabol....
Ale mamina robí v nemocnici, síce nie na onko, ale mávajú aj takých pacientov, plus jej kolegyne keď sa rozprávajú, tak proste to na dlho nie je....
Kamarát mal 31 rokov...
Ale pokiaľ sa cítiš dobre, tak to som rada, mne to hrozí tiež, mám zdravotné problémy, ale nemám čas ich riešiť, nemám naozaj čas ísť doktorovi a na kolonoskopiu mám paniku ísť....

soldi
14. aug 2023

kolegyni v praci diagnostikovali rakovinu pluc v poslednom stadiu. metastazy v kostiach uz aj. z nicoho nic zacala kaslat a nemohla dychat. trvalo to tyzdne, kym ju diagnostikovali. mlada baba, sportovkyna, nefajciarka. v septembri to bude rok od diagnostiky a jej stav sa kontinualne zlepsuje. prognozy momentalne vyzeraju dobre.

susedkina mama mala zas zhubny nador na pankrease. co je jeden z najhorsich. dokazali to v martine nejakym zazrakom zoperovat, chemo zabrala. bolo to 4 roky dozadu a normalne funguje ako zdravy clovek.

takze vsetko je mozne 🙂

maxpower39
14. aug 2023

@soldi ahoj smiem sa spýtať na tú susedkinu maminu ako jej zistili tu rakovinu pankreasu

soldi
14. aug 2023

@maxpower39 prepac, az take podrobnosti si nepamatam.