Rakovina hrubého čreva a konečníka - kolonoskopia

tinka_9
25. aug 2024

Pekný deň. Moje leto bolo veľmi psychicky náročné,k tomu mi začali zdravot.problémy. Divný tlak v bruchu raz na jednej potom druhej strane,úzka ceruzkovitá stolica,hnačka,alebo stále len troška zo mňa vyšlo,pocit nevyprázdnenia a bolesť v oblasti konečníka. Samozrejme som prečítala,že mám všetky príznaky rakoviny. Odvtedy neviem ani jesť,na nič iné nemyslím,idem zošalieť. V stredu idem na kolono,strašne sa bojím,čo mi lekár oznámi. Mali ste niekto také príznaky a nebola to nakoniec rakovina?Ďakujem

ivik4
25. aug 2024

Ved sa neplas
Keby si videla co sa robilo pol roka mne, truhlu by si mi kupovala a rakovinu som nemala . Mozes mat akutny zapal creva , pripadne UC alebo crohna

lubossi
25. aug 2024

Alebo "len" polyp
Zľaknut sa je prirodzené.
V stredu daj isto vedieť ako to dopadlo.
Držím palce

tinka_9
autor
25. aug 2024

@lubossi ďakujem ozvem sa🙏

mamina7070
25. aug 2024

klud e to moze mat z psychiky lebo travenie je belmi uzko prepojene s psychikou a sama si to len zhorsujes tymto pristupom

pribinak
25. aug 2024

Prečo hneď rakovina? Vnútorný hemoroid, zápal, psachosomaticka záležitosť, …. Je x y iných diagnoz

Takéto nastavenie samej seba že hneď rakovina ti nijako nepomôže, to len samu seba dobre vydeptas

muchotrafka298
25. aug 2024

Mozes mat xy diagnoz, vobec to nemusi byt rakovina. Nezaoberaj sa v mysli takymi to negativnymi vecami. Dnes je uz vela moznosti liecby akejkolvek choroby.

mmoonna
25. aug 2024

@tinka_9 ja som mala všetky príznaky rakoviny a bola to celiakia. Takže kľud

lubossi
25. aug 2024

@mmoonna ja som mal tiež pár krát príznaky rakoviny. A nakoniec to bolo nič alebo len zastavené vetry :D

egonsk
25. aug 2024

@tinka_9 nekresli certa na stenu. Strachovanim sa dopredu si iba zhorsujes celkovy stav.

neson123
25. aug 2024

@mmoonna celiakiu zistia aj na kolono?

luccija
25. aug 2024

@tinka_9 neboj sa.Moze to byť xy iných veci.Daj potom vediet

mmoonna
25. aug 2024

@neson123 áno . To presne neviem,lebo mne robili aj kolono, aj gastro.

ivik4
25. aug 2024

Celiakia sa zisti z gastra,nie z kolono 😇

tinka_9
autor
25. aug 2024

@ivik4 v aprili som mala zapal zaludka tak som bola na hadicku...teraz idem na kolono v stredu...och jak sa bojim ze sa dozviem to najhorsie a mam dve male deti doma🙈🙏

ivik4
25. aug 2024

Pozri ja som masivne krvacala vyse pol roka a rakovinu som nemala . Slovo masivne myslim tak, ze ma muz niekolko x zbieral zo zeme na wecku. Neprivolavaj to najhorsie hned. Ano kazda mame deti, rodinu, potrebujeme byt zdrave. Uz sa nestresuj tolko, tiez ma caka dalsia kolono po 5rokoch ,mozem byt vystresovana ovela viac lebo mam uz danu diagnozu a ustavicne striedajuce sa aktivne a kludne fazy ale beriem to ako je.
Fakt na to nemysli a negoogli

sisska96
25. aug 2024

Dobre že ešte rakvu už nechceš objednať.....

neson123
25. aug 2024

@tinka_9 ja tiez som bol na hadicku vo februari, zistili helikobaktera a 2 vredy, tie sa potom po liecbe zhojili ale helikobakter ostal..tak zase ATB ale mam bolesti zaludka stale, a aj traviace tazkosti, zla stolica, cize asi tiez podstupim kolono a mam obavy ako to dopadne.Ze ci to vsetko je.len kvoli helikobakterovi alebo co

tinka_9
autor
25. aug 2024

@neson123 ja som nakoniec nemala helikobaktera neviem z coho vznikol ten zapal a tiez som mala dva prasknute vredy

neson123
25. aug 2024

@tinka_9 prasknute?ale nekrvacali vam?lebo vred ked praskne je to nebezpecne

tinka_9
autor
25. aug 2024

@neson123 nie ale mala som sialene bolesti...trikrat na pohotovosti som bola...jj nastastie sa nic nestalo🙏no teraz mam velky strach ako dopadnem na gastre v stredu...

neson123
25. aug 2024

@tinka_9 ja vcera cely den tiez sialene bolesti brucha, ale nesiel som na pohotovost, nebojte v stredu to dopadne dobre

tinka_9
autor
25. aug 2024

@neson123 dufam ze ano lebo uz ani spavat neviem co mam take stresy...

neson123
25. aug 2024

@tinka_9 ja som tiez taky stresmen, a na pohotovosti vam co vtedy dali ked ste mali tie bolesti?ake vysetrenia vam zrobili?

tinka_9
autor
25. aug 2024

@neson123 tak krv,ultrazvuk brucha a buscopan,novalgin a nolpazu ....nolpaza je super na bolest zaludka

tinka_9
autor
25. aug 2024

@muchotrafka298 hej ja viem...len nedokazem na nic ine mysliet stale mam v hlave ze vsetky mam priznaky a ze je to urcite to a ze co budem potom robit ...ani spavat neviem ani nejem,guca v hrdle nedokazem ani doma nic robit...cele zle

tatiana149
25. aug 2024

@neson123 mam tiež to isté. Aj helico ktoré nejde zničiť. Robili mi gastro aj kolono. Potvrdila sa laktóza, zápal žalúdka, helico.

tinka_9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinka_9
autor
25. aug 2024

@tatiana149 ja to budem mat nieco urcite s crevami ...a vsetky priznaky mi sedia na rakovinu...uz som z toho na prasky🙈

mamina7070
25. aug 2024

@tinka_9 stavim sa s tebou o 30 ❤️ze to nebude nic fyzicke a uz vobec nie ziadna rakovina

tatiana149
25. aug 2024

@tinka_9 treba sa ukľudniť. Pred kolonoskopiou som sa tiež už žehnala, že mám všetky príznaky. Tiež som tam šla s tým, pretože môj otec na to zomrel. Čiže mám predispozíciu. Preto mi aj robili obidva vyšetrenia naraz. Môžeš mať aj predĺžené črevo. Čo mi tiež zistili.