Rady na zväčšenie poprsia

Ahojte. Tato moja otazka sa tu asi velmi nehodi... tak sa na mna prosim nehnevajte. 🙂 ale prosim Vas nemate niejake rady alebo nieco ako zvacsit poprsie? Ked som stratila mliecko tak som stratila aj prsia :/ ale nikdy som ich zas nemala niejake velke... videla som na nete na niejakej stranke niejake tablety s prirodnym obsahom a boli k tomu aj komentare zien co to brali ze im to pomohlo... len velmi tomu neverim. Poznate niektora nieco osvedcene? A je vobec nieco na to? Dakujem

ellca123
20. apr 2014

perfektna podprska alebo silikony,nic ine nezabera

0silvia0
20. apr 2014

@predcastniatkonatalka už sú tu také podobné témy, pozri napr. na túto: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zvacsenie-poprsia-da-sa-aj-inak-ako-operacne/
Ja som v tej istej situácii ako ty, len som o dosť staršia. K rôznym tabletkám som skeptická. Verím, že pre takú mladú ženu ako si ty je to väčší problém, ale ja osobne som sa s tým jednoducho zmierila a neriešim. Každá máme niečo priveľké a niečo primalé, dokonalosť je nezaujímavá 🙂

sunshineka
20. apr 2014

Akekolvek "zazracne" tabletky su len vyhodene peniaze.geny a prirodu neoklames.kup si dobru push-upku a aj z Aciek vycarujes krasny dekolt

dadushe
20. apr 2014

trochu motivačního videa 😉

https://www.youtube.com/watch?v=p9HNbnhid9U
0silvia0
20. apr 2014

@dadushe video nemá chybu 😀

evarak
20. apr 2014

@dadushe,uuuuplne super je to video,fakt nema chybu 😀 😀 😀

macamac
20. apr 2014

@dadushe 😀 😀 😀 😉

gromkaver
20. apr 2014

@dadushe 🙂 - uzasnee - a @predcasniatkonatalka -ja tiez este sice dojcim, ale teda prsniky sa mi nezvacsili, jedine tak prvy mesiac vyzerali super, ako silikony, plne, pevne jednotky a teraz su to vytahane jednotky a poviem to takto, aspon mi nevysia na bruchu. Tiez som sa v minulost s tym xapodievala a bola som rozhpdnuta, ze idem na operaciu a teraz? viac ma trapi koza na bruchu ako male prsia. Som hrda, ze som porodila a dojcila dve deti a v detstve som dost trpela za svoje pehy a rysave vlasy a dnes den som STASTNA, lebo som ina a som to ja! Si krasna zena, nauc sa mat sa rada 🙂...
@predcastniatkonatalka