Pulz mám medzi 50 - 115

betus1111
18. apr 2024

Ahojte mam nadváhu a pulzy mi lietajú hore dole medzi 50-115 každú chvíľu inak a každý jeden úder srdca cítim. Kardiológia, interne všetko ok. Vraj to je stres... Ja sa chcem len opýtať ak je tu niekto kto ma niečo podobné ako ja, ako bojujete s tým že cítite to srdiečko. Ja keď mám zlý deň a cítim tie údery tak ma to hrozne znervozňuje priam som nasrata ešte viac

mamina7070
18. apr 2024

treba sa skludnit inak si v zacarovanom kruhu

lalenka33
18. apr 2024

Smer psychiater. Keď je kardio a interné OK a je to stres, tak pomôžu antidepresíva. Zo začiatku by mohlo stačiť kvalitné magnézko a v stave vysokého pulzu benzodiazepin. A riešiť príčniny stresu.

belasy_motylik
18. apr 2024

Mávala som tiež, pulz 47-130 v priebehu pár minút bežne, arytmie, obrovské problémy, úprava hmotnosti na to nepomohla, úprava stresu áno. Treba riešiť príčinu.

sofia1979
20. apr 2024

@betus1111 mám to obdobne ber magnézium

liv1
20. apr 2024

Ber kazdy den vyssie davky magnezia, hyb sa kazdy den, nielen prechadzky ale aj zatazovejsie cvicenie, nejedz sladke a schudni a dostatocne spi. O mesiac budes s najvacsou pravdepodobnostou fit. A na najtazsie casy poziadaj kardiologa napr. o Neurol - das si polku napr., 100% nie antidepresiva ako prva moznost.

ja552
21. apr 2024

@liv1 a čo tak snažiť sa znížiť stres a možno trochu viac športovať aby srdce malo posilnenie prirodzenou záťažou? Antidepresíva neriešia to že človek má stres a riskovať závislost na benzodiazepaminoch pomôže ku čomu?

liv1
21. apr 2024

@ja552 ved presne to pisem, 100% NIE antidepresiva ako prva moznost