Pukanie v ušiach pri prehĺtaní

17. mar 2022

Ahojte, moze nieco signalizovat pukanie v usiach hlavne pri prehltani ? Na ORL som bola, usi su v poriadku. Nic ine mi k tomu nepovedali.

zuzubb007
17. mar 2022

Ked sa nadtym zamyslam aj mne pukne zakazdym ako prehltnem slinu, ak na orl nic tak by som sa nesledovala zbytocne

sona96
17. mar 2022

@zuzubb007 ja som čítala, že to pukanie je vlastne vyrovnávanie tlaku v eustachovej trubici. Mne sa to deje síce len pri chorobe, ale ak na ORL nič na to nepovedali, tak asi v pohode.

beie
17. mar 2022

Aj ja to mám, niekoľko rokov, presne viem kedy mi to začalo, bola som u usnej a všetko je v poriadku údajne. Zvykla som si a nevnímam to už.

autor
18. mar 2022

@beie a ako ti to zacalo ?

beie
21. mar 2022

Tuším že len tak, zo dňa na deň

zanetakovacsova
19. feb 2023

Zdravím. Ako to dopadlo? Mne sa to robí tiež...mám covid..

vandus153
21. máj 2024

@zanetakovacsova dobrý deň máte to stále? Ja to mam tiež už vyše roka tiež od covidu

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vandus153
26. máj 2024

@esterr_ka toto ma nenapadlo ani mi to žiadny doktor nepovedal ale čo pozerám príznaky tak v niektorých som sa aj našla.. bolesti sánky síce nemám ale pristihla som sa už viac krát že zatinam zuby a praská mi v uchu keď otváram ústa…myslela som že to bude problém s uchom ale teraz mi to aj celkom dáva zmysel aj to zatinanie zubov… 3.6 som objednaná zubárovi tak mu to hned poviem…