Pukanie sánky

lucjja
29. júl 2022

Mate niekto skusenost, mali ste? Zacala mi pomerne neprijemne pukat sanka na jednej strane, buduci tyzden mam akurat aj preventivku u zubara, tak to mrkne. Neviete ako sa to riesi? Vdaka za skusenosti 🙏

jaass
29. júl 2022

@lucjja ja som to mala a mne to robilo keď som bola v prievane. Dr mi nasadila Neuromultivit a prešlo to

lucjja
autor
29. júl 2022

@jaass oo super, ja uz mam pred ocami najhorsie scenare, ako mi budu lamat sanku a pod. 🙈

barbora9312
29. júl 2022

@lucjja no nepotesim ta,ja mam problém s temporomandibularnym klbom a je to dosť neprijemne ked nevies ústa otvoriť

20erika07
29. júl 2022

@lucjja nebudu ti lamat neboj. Mne to od decka co si pamatam pukala stále, vela som škrípala, teraz vraj chrapem ,aj sanka je na tom lepsie, zubar to nijak neriesil ,daco k tomu hovoril ale uz si nepamatam

jaass
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaass
29. júl 2022

@lucjja neboj bude Ok, bolo by dobre, keby si sa objednala na krčné

veronikavaneska
29. júl 2022

Mne puka pri jedení. A zubárka hovorila že to je z nervozity zatinam zuby ani o tom neviem a kĺb sa opotrebovava a puka najskôr pri jedle a neskôr môže aj vyskočiť.... Dala mi na noc dlahu. Používala som ju každý druhý večer asi dva mesiace a teraz už takmer nepukne ... Keď dám si dlahu upokojí to celú sánku nieje taká napätá... A vôbec to nieje vidieť v ústach.

lucjja
autor
29. júl 2022

@barbora9312 ach to ma mrzi, a s tym sa neda nic robit?

lucjja
autor
29. júl 2022

@jaass vdaka, uvidim co zubar v utorok a urcite budem dalej riesit 🙏 dakujem

lucjja
autor
29. júl 2022

@veronikavaneska presne tak to mam aj ja, ze pri jedeni a ked viac otvorim pusu... fuha, dlaha, to som nikdy veru nepocula..perfektne, ze pomohla! 🤞☺️

veronikavaneska
29. júl 2022

@lucjja hej len odtlačok ti urobí a za pár týždňov ju máš je to také len priesvitná ako keby cela spodna sánka. Okolo 60€ stala myslím ..

anonymnasnazilka
29. júl 2022

tiez mi pukala az sa zasekavala sanka, ked som bola tinedzerka. tiez som dostala taky priesvitny "strojcek" na zuby na noc, aby sa tie klby odlahcili. preeslo to postupom casu, teraz nemam ziaden problem. ale prestala som spavat na bruchu, to tiez velmi pomohlo, lebo som si tlacila na tu sanku.

jaass
29. júl 2022

@lucjja potom daj vedieť 🙂

lucjja
autor
29. júl 2022

@veronikavaneska dakujem za info 🙏❤️

lucjja
autor
29. júl 2022

@jaass dam ☺️🙏

barbora9312
29. júl 2022

@lucjja da sa este urobiť splint ako pisu kočky vyššie

petkasaurus
29. júl 2022

@lucjja mne nahodou fyzioterapeutka rozmasirovala ten sval a cuduj sa, pomohlo to.. A niekedy sa mi to objavi a odide to same..