Puchnutie bicepsu

xxxanna
30. mar 2022

Zdravím, všimla som si pred asi 3 týždňami že mi začal puchnúť biceps a pri lakti a trvá to každý deň, len cez deň to mám trošku opuchnuté no akonáhle príde večer tak mi to veľmi opuchne. Odvtedy som si zase všimla že mám pri krku opuchnuté a taktiež som si našla na kľúčnej kosti takú ako keby hrčku, kt. nebolí a dnes ma začala bolieť vretenná kosť. Čo to môže byť ? O aký zdrav. problém ide ? ak má niekto skúsenosti, bola by som rada keby napísal. Ďakujem.

bambulienka25
30. mar 2022

@xxxanna čo na to dr? Tu môžeme len hádať o čo ide, aké máš dg, a akú chorobu by si z nej mohla mať. Najlepšie je ist k dr a nechať to tam vyšetriť

simsalabim
30. mar 2022

@xxxanna urcite treba ist k lekarovi. hrcka na klucnej kosti neznie dobre, opuchy moze sposobovat vselico od obliciek po srdce... Necakala by som, treba ist zajtra.

xxxanna
autor
21. apr 2022

@simsalabim tak konečne ma hospitalizovali aj napriek tým veľkým bolestiam. Brali mi krv tak krvny obraz je v poriadku taktiez rtg a sono tej ruky ok az na to ze je tam velky opuch , mali uz podozrenie ci sa nejedna o nador. No mam v nej stale akutnu slabost , bolest , opuch a dali mi aj tabletky na odpuch a aj infuzie , ale po 2-3 hod. mi prestanu vsetky lieky ucinkovat a zase mam bolesti . Teraz ma zacala boliet zadna strana laveho stehna ako keby niekde v strede tej nohy , bolest neustupajuca takmer trva 3 hod a mam k tomu aj slabost , pred par minutami som skoro spadla ako som nevedela ju udrzat... Co s tym? Co treba robit ? lekarka mi povedala ze to je len z chrbtice a ze to nie je vazne no nemam velmi taky pocit akoby to bolo len z chrbtice...

simsalabim
21. apr 2022

@xxxanna je mi luto, co prezivas, no poradit neviem. Asi len trvat na dokladnom vysetreni, mozno ct ci magneticka rezonancia ukazu viac 🤷‍♀️ Drzim palce 🍀

gabym
2. apr 2023

@xxxanna ahoj, čo si to mslss tou rukou? Ja mám to isté. Bez bolesti

xxxanna
autor
2. apr 2023

@gabym ahoj , takto to poviem ziaden doktor sa k tomu nalezu nevie vyjadrit , neriesi sa to co som celkom smutna pretoze moze to byt cokolvek...ale nakolko mam protruziu disku a tlaci mi na nervovy koren ktory smeruje priamo do ruky tak pricina opuchu moze byt tento problem ( ale aj nemusi ) , ano takyto odhad maju moji lekari...