Psychológ v Trenčíne a okolí

lenicka12
27. okt 2016

ahojte,neviete mi poradiť dobrú psychologičku pre dospelých v trenčíne a okolí?potrebujem ju už asi nutne,neviem si so sebou rady,stále sa len pozorujem a namýšlam si choroby,krvné testy mám všetky v poriadku,neviem si so sebou rady,prosím poraďte mi niekoho ozaj dobrého,už na jednej psychologičke som sa popálila,a teraz neviem na koho sa obrátiť. ďakujem veľmi

maminuska
27. okt 2016

@lenicka12 Zuzana Oravcová , Námestie Svätej Alžbety, v tom komunistickom dome .

lenicka12
autor
27. okt 2016

@maminuska a je naozaj dobrá?máte s ňou skúsenosť?

maminuska
27. okt 2016

@lenicka12 je skvelá, mne pomohla veľmi.

lenicka12
autor
27. okt 2016

@maminuska objednáva sa ku nej telefonicky?a potrebujem nejaké papiere od obvodného? ešte ma zaujíma cena sedenia,ďakujem

maminuska
27. okt 2016

@lenicka12 ano objednáva sa telefonicky, ja som platila za hodinu sedenia myslím 25 eur, bolo to minulý rok.

http://www.azet.sk/firma/1077700/phdr-zuzana-or...

Nepotrebuješ nič.

lenicka12
autor
27. okt 2016

@maminuska ďakujem,zavolám jej,a čaká sa dlho na termín?

maminuska
27. okt 2016

@lenicka12 ja som prvý termín mala o týdžeň .

lenicka12
autor
27. okt 2016

@maminuska mám dosť obavu,už som sa spálila raz som bola na sedení a potom ma len odsúvala ,vyliala som jej všetky moje problémy a nakoniec s toho nič nebolo,dosť som sa na to upla že mi pomôže,a nič

mandala77
27. okt 2016

@lenicka12 nie je toto skôr na psychiatra? A on by Ti odporučil psychológa, čo sa venuje niečomu takému? V Trenčíne je dobrá Hana Vojtová ona sa venuje postraumatickým stresovým poruchám. Tu nejde o to, či je psychologička dobrá, ide aj o to, aby Ti sadla, aby mala skúsenosť s tým, čo Ty riešiš. Namýšľaš si choroby. No ja by som volila psychiatra najskôr.

leporeloo
27. okt 2016

@lenicka12 v tn je skvela psychiatria ak sa ti podari dostat k Hastovcom mas vyhrate oboja su aj terapeuti nielen psychiatra i ked si myslim ze toto nie je na psychologa...

somakasom456
18. máj 2017

Ahojte, viete mi poradiť nejakú psychologičku? Pre dospelých myslím. Mám lístok od obvodného lekára, tak by som rada keby som si za to nemusela platiť. Na nikoho nemám referencie, rada by som natrafila na niekoho fajn...

altamira24
27. feb 2020

Ja som bola najspokojnejšia s psychologičkou čo je v trenčianskej teplej. Nie je to síce cez poisťovňu ale pomohla nám s drobcom a nakoniec aj mne s mužom. Odporúčam určite.

https://www.selfnesscentrum.sk/