Psychológ online - skúsenosti

mysiatko01
4. jan 2015

ahojte, mate niekto skusenosti s online psychologickou poradnou? viete pripadne niekoho odporucit a pomohlo vam to? ohladom partnerskych problemov, dakujem

adri266
4. jan 2015

@mysiatko01 a preco neides k normalnemu psychologovi? Podla mna je to lepsie, ak bude moct rovno reagovat na to, co povies.

cajka_j
4. jan 2015

@mysiatko01 niet nad osobny kontakt, ale ak preferujes nieco taketo, je zopar terapeutov, ktori pracuju cez skype napr - moj muz vyuzil kvoli nemoznosti dostavovat sa osobne a pochvaloval si

mysiatko01
autor
4. jan 2015

@adri266, @cajka_i osobny kontakt by bol pre mna trosku problem, mam male babo a nemal by ho kto postrazit a ja som taka citlivka, o svojich problemoch radsej pisem, pretoze ked o tom zacnem rozpravat nahlas, rozplačem sa a nemozem dalej hovorit, pozerala som uz nieco taketo aj na googli, len by ma zaujimali aj pripadne dalsie skusenosti, aby to neboli vyhodene peniaze

adri266
4. jan 2015

@mysiatko01 tak si vezmi babo so sebou, das mu hracku a hotovo. Ved skus a uvidis. Neviem, preco potrebujes radu psychologa, ale cez urad prace mas psychologa zdarma.
A uvidis, aj keby si sa rozplakala,d obry psycholog dokaze Tvoju nervozitu a tremu potlacit. Lebo ti psychologovia online mi pripadaju len ako vytahovaci penazi.
neboj sa, zajtra si najdi najblizsi urad prace, objednaj sa a skus to. Podla mna mat dieta pri sebe by nemal byt problem. DRzim prsty

mysiatko01
autor
5. jan 2015

@adri266 vdaka za podporu 🙂 to som ani nevedela, ze je to zdarma cez urad prace, musim to popozerat a vyskusat, mam s priatelom urcite vztahove problemy a potrebujem sa niekomu vyrozpravat, ktory by mi mohol pomoct sa z toho dostat, lebo takto to dalej nemoze pokracovat

adri266
5. jan 2015

@mysiatko01 tak drzim prsty, nech vam poradna pomoze 🙂

daniela022
5. jan 2015

na úrad práce za psychologom ohľadom vzťahov???

iwetka1
6. mar 2015

Ja mozem odporucit, tiez som na materskej a ked som potrebovala cokolvek skonzultovať, alebo poradit, tak som si cez skype dohodla psychologicku konzultaciu v psychologickom združeni paralelny svet. aj stranku maju www.paralelnysvet.sk a neviem sice, kolko je tam psychologov, ja stale riesim veci s jednym konkretnym a je to uzasne. najma to, ze si na mna najde cas kedykolvek, ci vecer, ci rano a nemusim nic riesit, ako ist s detmi a tak...

sawena
9. mar 2015

Ja som on-line skúšala a nedopadlo to dobre. Ale mám skúsenosť, že dobrý psychológ sa prispôsobí. Nemusíte byť uňho v kancelárii, môžete sa čojaviem poprechádzať v parku. Aspoň ja teda takého poznám.

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz