Psychológ a revízny lekár

sklik40
7. aug 2024

O chvilu prekrocim hranicu 25 platenych sedeni poistovnou u psychologa, velmi potrebujem dalsie inak spadnem na dno. Mate niekto skusenosti s reviznym lekarom a tak? Vraj vie predlzit stretnutia.. ale preacuje pod poistovnou a poistovna chce setrit a zarobit tak pochybujem ze mi to da zo srdiecka.. dakujem

jaass
7. aug 2024

@sklik40 ak potrebuješ ďalšie, tak navštevuješ aj psychiatra? Lebo kamaratka psychologicka vravela, že nad 15 sedení je už potrebný psychiater.

kacena4
7. aug 2024

no ak ti nepomaju psychologicke sedenia evidentne smer psychiater ked sa bojis ze spadnes na dno drzim palceky

pribinak
7. aug 2024

To nie je o tom či chce alwbo nechce poisťovňa šetriť, ale o základnej otázke vi to má význam
25 sedeni je dosť…tu je otázka že keď sa cítiš, že spadnes na dno tak tu už treba psychiatra a liečbu pomocou liekov

sklik40
autor
7. aug 2024

@pribinak psychiater mi odporucil psychologa a terapie a pomahaju mi, len mi to bude chybat, psychiater sam vravel, ze nemusim brat velke davky a beriem male davky liekov uz davno len hockedy vysadim vracia sa mi to

sklik40
autor
7. aug 2024

@kacena4 beriem uz dlhsie ale male davky, sedenia mi pomohli dost

pribinak
7. aug 2024

@sklik40 prečo tie lieky hocikedy vysadzas?

sklik40
autor
7. aug 2024

@jaass bol som 3 krat dokopy za poslednych 5 rokov, sam vravel ze psycholog mi pomoze a on nie, ze najednoduchsie je si dat lieky ... 25 pise po internete aj ludia co chhodili mi pisali ze 25 je limit a psychiatra nespominali ze ma nato vplyv ale ze revizny to moze navisit

sklik40
autor
7. aug 2024

@pribinak uprimne, zabudam, alebo sa uz mam dost lepsie tak nemam chut do seba davat chemiu, beriem aj tak male mnozstvo a vraj to je zabudnutelne mnozstvo ale rozmyslal som ze budem brat vacsie davky len chcem chodit na sedenia..

pribinak
7. aug 2024

@sklik40 lieky, ich dávkovanie by mal určovať lekár, nie ty

sklik40
autor
7. aug 2024

@pribinak vravel ze polky stacia tak beriem tak doteraz, len vraj by som mal brat cele podla obvodneho.

jaass
7. aug 2024

@sklik40 ale keď pises, že potrebuješ lebo spadnes na dno, tak lekára treba. A keď lekár povie, že je potrebna liečba tak žiadne že sem tam si nedám lieky 🤦‍♀️ je to potom nespolupracovanie. Či chceš chodiť cely život k psychologovi? 🤔

oli18
7. aug 2024

Hocikedy vysadis psychiatricky liek? Toto povedz psychologicke.