Psychológ a psychiater v Ružomberku

nela1916
13. dec 2017

Ahojte!

Viem, že rozumnejšie by bolo riešiť to v skupinách, ale skúsim aj takto verejne: potrebovala by som nejaké tipi na psychiatra a psychológa (resp. psychoterapeuta) v Ružomberku alebo v Liptovskom Mikuláši. Vlastne potrebujeme obidvoch v nesúvisiacich veciach, týka sa to ale dospelých pacientov.

Inak ešte by ma zaujímalo, akým spôsobom sa dá dostať k psychológovi? Musí to byť nevyhnutne odporúčací lístok od DR? Lebo nie je to vo veci ťažkých akútností alebo tak, ale skôr prediskutovanie opakujúcich sa krízových situácií a nájdenie mechanizmov na ich zvládnutie a vlastne nič naliehavé.

vincp
13. dec 2017

Dobry den, pre navstevu psychologa ani psychiatra nie je potrebny vymenny listok od obvodneho lekara. Psychiatricka v LM je oproti policajtom, pri Dr. Halkovej, hned vedla Faxcopy. Psychologov je viacero, oproti starej Hypernove je ich viacero, zrejme prave podla oblasti, ktorej sa venuju. Vsetko dobre

deti95060810
13. dec 2017

čo ja viem k psychiatrovi netreba výmenný lístok, k psychológovi lístok je potrebný...

nela1916
autor
14. dec 2017

Tak vám zatiaľ veľmi pekne ďakujem, ten odporúčací ma asi neminie. ☹ Ale ak by ste ešte vedeli aj o nejakých ľuďoh z RK, veľmi by potešilo.

majulka0509
14. dec 2017

@nela1916 nepotrebujete vymenny listok, pokial si to budete platit. U mna to tak bolo, ale kedze mi pani psychologicka odporucila viac sedeni, tak som si isla pre vymenny listok k obvodnej a preplacala to poistovna

nela1916
autor
14. dec 2017

@majulka0509 No tak to už hej, to už dáva logiku. 🙂 A koľko to vyšlo za jedno sedenie?

majulka0509
14. dec 2017

@nela1916 nepamatam si presne 25 alebo 30 eur.

ibrunova
14. dec 2017

@nela1916 V RK je výborný Naď..

nela1916
autor
14. dec 2017

@ibrunova A nie je to detský resp. pre mládež?

ibrunova
14. dec 2017

@nela1916 To neviem, treba sa asi s ním spojiť.. Ja ho nepoznám, len kamoška ho veľmi chválila.

nela1916
autor
14. dec 2017

@ibrunova Hej vlastne už som o ňom kedysi dávno počula, iba sa mi marí, že k nemu chodili nejakí študenti sš. Zistím si to a inak ďakujem. 🙂