Psychicky na dne, antidepresíva a bábätko

10. dec 2023

Ahojte baby .Asi potrebujem počuť nestranný názor .Ja mám svoje chyby bozechran a že ich je milión .Ale moj muž je nervak .Áno bol pred svadbou aj pred dieťaťom.ale buď sa extrémne Krotil alebo sa v ňom niečo zlomilo .No ale teraz aký je ?Pred tým sme žili v podnájme .Syn prišiel naozaj “nechcene” a neplánovane .Ale samozrejme ho milujeme najviac na svete .Ale teda prišiel syn roky sme žili v jednom podnájme ale jedna aj druha rodina - žiadny podnájom - naskytla sa prilezost dom kúpil .Ale teda stále je tu roboty ako na kostole .Celé moje tehotenstvo a prvý rok synovho života sme ťahali podnájom aj dom .Lenže už to bolo naozaj neúnosné tak sme ukončili podnájom a nasťahovali sa do domu ( dedina ďaleko od mesta ale obývateľný interiér so všetkým).No ale naspäť k meritu veci s muzom sme sa vzdialili stal sa z neho strašný nervak že sa ho so synom až bojíme a zatvarame v izbe .Do toho všetky stresy a ďalšie problémy má dohnali až k antidepresívam .S mužom už byt nechcem ale nemám kam ísť .(intímne spolu nežijeme už takmer od tej doby čo sa podaril syn )Prosím čo robiť aby mi nepreplo?Ja už mám take myšlienky že by bolo všetkým lepšie bezo mna a keď chudák syn plače (nasáva emócie z nás viem) už mám pocit že to nedám. Čo robiť ženy prosím ?

madeincssr
10. dec 2023

A doma (rodičia) Ťa so synom na prechodný čas neprichýlia? Porozprávala si sa o tom s nimi?

januska12323
10. dec 2023

V prvom rade riešiť iné bývanie a rozvod. Čo iné?

deti95060810
10. dec 2023

ešte by som počkala s rozvodom... skús do práce - nepíšeš koľko má malý a uvidíš ako sa situácia zmení...
väčšinou sa situácia troška ukľudní keď sa žena vráti do práce a nie je doma zavretá medzi 4 stenami...
k liekom - alebo zvýšiť dávky Ad, alebo niečo na ukľudnenie - treba sa porozprávať s lekárom. Možno ešte magnézium by ti zabralo - ale to je dobré brať dlhodobo

elmivelmi
10. dec 2023

Pohladaj niekoho,kto by ti vedel aspon emoncn pomoct,pri baveni syna a podobne.A s muzom to na com konkretne stroskotalo?Preco intimne nezijete tak dlho?Ved to muselo nejako prost-nejaky dovod nie len tak,bez dovodu.Ok dom ,podnajom ale to nie si az tak veci na kt stroskota vztah.Skus tak porozmyslat kde nastaka chyba.Muz ked je nervak -nechce to riesit?Mozno aspon magnezium vyssie davky my pomozu troska.Ake mas moznosti??Kto ti vie pomoct?

koniarova
10. dec 2023

Napíš priamo, čo si chcela naznačiť medzi riadkami.