Psychické problémy a depresia

sinda11
26. aug 2021

Mám psychické problémy. Liečim sa už dlho na depresiu. Po pôrode syna sa mi stav zhoršil. Mám každý deň pocity na vracanie keď mám ísť von s deťmi,na nákup,niečo vybaviť. Lieky užívam pravidelne, dr. Mi povedala,že mi nemá ako pomôcť,že ten pocit na vracanie nemá nič so psychikou. Lenže ja už nevládzem takto žiť. Mám dve male deti o ktoré sa musím postarať a takto nežijem,len prezivam. Bola som aj u ineterniatu a endokrinologa ,všetko ok. Ma niekto podobný problém?

llenka014
26. aug 2021

@sinda11 Ahoj áno aj ja mám uzkostnu poruchu stále mi je niečo, teraz mám problému s bruchom boli má pri rebrách a chrbtica

daniela208
26. aug 2021

Vymenila by som doktora....chodíš aj k psychológovi? či len k psychiatrovi?

llenka014
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sinda11
autor
26. aug 2021

@daniela208 len k psychiatrovi

zefyra
26. aug 2021

@sinda11 Ja takto žijem už 26 rokov. Aj som zmenila psychiatricku, aj psychologicke som chodila, kopu liekov vystriedala a nič nepomohlo. Skončila som na ID. Presne ako píšeš, to nie je život ale prežívanie.

janetinka27
26. aug 2021

@sinda11 ahoj, skus este ineho lekara. mozno ti len nezapasovala liecba. radsej vyskusaj, ako sa takto trapit. drzim ti palce 🙂

daniela208
26. aug 2021

@sinda11 treba zmeniť psychiatria a vyhľadať nejakého dobrého psychológa. Dobrý psychológ vie niekedy pomôcť viac ako lieky. Len treba nájsť v okoli nejakého ozaj dobrého ☺️

luccija
26. aug 2021

@sinda11 to ako mohol povedať?veď pocity na zvracanie sú psychického rázu neuroza...
Buď potrebuješ iné, alebo silnejšie lieky.Vymen lekára.Beries aj ukludnovaky?Vtedy si dobre liečená, keď normálne fungujes...chodíš von, nemáš pocit strachu obavy...

iatakirus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz