Psychiater online

15. apr 2021

Ahojte,
hľadám nejakého psychiatra online, poprípade ak by sa našiel aj niekto medzi vami. Súrne.
Momentálne čakám na termín u psychiatričky, ale už to trvá príliš dlho.

3009
15. apr 2021

Tak tam hneď zajtra volaj že sa cítiš veľmi zle a musí ťa zobrať.

meredithh
15. apr 2021

Suhlasim s predoslym prispevkom. A ked je velmi velmi zle, tak smer pohotovost vo vacsej nemocnici, kde je aj psychiatria.

autor
16. apr 2021

Ďakujem, skúsim to.

keira13
16. apr 2021

Ak je prilis zle aj obvodak pomoze da lieky na ukludnenie kym nepojdes k psychiatricke ... alebo aj volno predajne gvajakuran a podobne ta skludnia a daju do pohody kym pojde k dr

modryzrebec
24. máj 2022

V inej téme vycapili link že aha tu je psychologička a hneď ako som zbadal že VISA, MasterCard, som to porád zatvoril! Sakra platíme mesačne 80€ či kolko odvody do zdravotnej, čo v živote som neležal v nemocnici, ani zlomenina nič, a po prvom sedení hneď vystaví faktúru a cáluj. Človeka tráfá šlak a potom ho ešte vácej trafí keď mu vystavia faktúru!

Od maturity nepretržite pracujem, platím odvody, nikdy som nejaké drahšie služby zdravotníctva nevyužil... Nehovorím keby mi dali umelú nohu za 100 tisíc OK, ale kde sú tie peniaze čo som tam celý život vkladal??? Keď som tam nevložil už 15 tisíc tak ani euro a za jedno sedenie hneď platiť! Zaplatím keď treba, len tu ide o princíp.