Prvýkrát u psychiatra

23. apr 2023

Ako to vyzerá, keď prídete prvý krát k psychiatrovi? Dá sa podľa niečoho rozoznať zlý psychiater?

kollarovci
23. apr 2023

Sadnes si a budete sa rozpravat on sa bude vypytovat ako doma ako v praci na zdravotne problemy a tak 😏ja som tam prvy krat bola hodinu teraz ked chodim na kontroli som tam 10 min opyta sa ako sa mam predpise lieky a idem.Ja sa uz 5 rok liecim na uzkosti a teraz fungujem normalne😉ako rozoznat ci je zly alebo dobry to neviem ale podla mna bude urcite chciect tomu pacientovi pomoct .

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. apr 2023

@kollarovci ďakujem za odpoveď. Čo som čítala recenzie na psychiatrov tak mám pocit, že je ich viac zlých ako dobrých. Ale napadlo ma, že možno boli od ľudí, ktorí len počuli pravdu a nepáčilo sa im to

autor
23. apr 2023

@ninka297 tvoja veštecka guľa asi potrebuje servis, lebo neviem kde si zobrala že som nad terapiou neuvažovala

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kollarovci
23. apr 2023

No ved to kazdy sme iny😉mne velmi moj pomohol prisla som v hroznom stave nasadil lieky ktore hned zabrali😉a po mesiaci som uz fungovala normalne dnes to uz nieje hamba doba je uponahlana len sa nahaname a ja hovorim jedno ked boli koleno dam si tabletku a co ked boli dusa 😒len psychiater

autor
23. apr 2023

@kollarovci ja viem, že to nie je hanba toto som si vyriešila už dávno, ale teda tie recenzie boli fakt také všelijaké. Som si pri ich čítaní hovorila, že buď sú tí psychiatri fakt hrozní ľudia, alebo to písal niekto labilny ktorý si aj po vyšetrení nechce priznať že má problém.

autor
23. apr 2023

@ninka297 tak sa ospravedlňujem za sarkazmus

kollarovci
23. apr 2023

Presne ako ste to napisali