Prvé vyšetrenie u ortopéda

natty0987
25. jún 2023

Ahojte ma niekto skusenosť u ortopeda? Ako prebehlo prvé vyšetrenie? Chystám sa k nemu a riešim trz krčnu chrbticu plus mam zle držanie Tela ( skoliozu ) myslím čo Vám pomohlo ?? Budem rada za každú vašu skúsenosť s niečím takým.

gemerka17
25. jún 2023

@natty0987 na chrbticu len a len cvičiť. Ak máš skoliozu tak cviky musíš ovládať už dávno. Sm system je ideálny. Necakaj zázračný liek, taky nie je, musíš si to odmakat, každý deň cvičiť. Lekár ťa pošle tak na RTG a potom na rehabilitácie ak vôbec. Na cvičenie potrebuješ ísť súkromne, aby to za niečo stalo a aby sa ti zlepšil stav.

daniela2202
26. jún 2023

@natty0987 ja som bola prvý krát vo štvrtok- nohy-haluxy.... zdrbotal ma za nevhodnú obuv ... potom rtg ... a potom - že je to vhodné na operáciu.. tak super 😂

natty0987
autor
26. jún 2023

@daniela2202 bola som dnes na ortopedii ani ma nevyšetrii poslali ma k neurologovi že vraj nie so voľné miesta až na iný mesiac a to riešim zdravotné problémy už skoro 3 týždne a nič mi nedali od bolesti plus mi zrýchlené bije srdce a brucho mi skáče som cela zufala odber krvi som sa tiež musela objednať a čakám dva týždne kym mi spravia preventívku o týždeň takže vôbec nwm na čom som len nadarmo vyhodené peniaze kvoli zlým liekom