Prvé vyšetrenie u neurológa

24. jan 2022

Dobrý deň, čaká ma prvé vyšetrenie u neurologa. V článkoch čítam, že sa vyšetruje od hlavy po päty v spodnom prádle. Zas v recenziách či fórach je niekedy spomínané, že lekár nevstal ani od stola. Idem kvôli bolestiam v krčnej chbtici.
Ako to teda naozaj je. Mam trochu obavy a som hanblivá.

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
24. jan 2022

Bola som s bolestami hlavy a vysetrovala ma od noh po hlavu,bola som v spodnom pradle. O par rokov som bola na vysetrenie krcnej a to som bola len do pol pasa vyzlecena v podprsenke samozrejme. Nie je nic strasne. Tiez som hanbliva,ale lekar vidi tela bezne,takze sa nie je preco hanbit.

mamina0078
24. jan 2022

Naozaj je to tak, ze obe moznosti su pravda zalezi od doktora. Mna moja vzdy poriadne vysetri od hlavy po paty

buzz5
24. jan 2022

Ja som bola iba vyzlecena iba hore, kontroloval najviac chrbticu, zalezi asi aj aký máš problém. Ja som mala migrény tak preto chrbticu a musel ma aj ponaprávať, veru som sa dosť bála bol to silný chlap lekár myslela som ze ma tam polame. Ale veľmi mi to pomohlo

benit
24. jan 2022

Tak nasatukala cely cas ako datrl. Nakoniec vstala presla mi po krcne chrbtici, predklonit a bolo. Vylucila krcnu crbticu ako dovod problemov. Ona vylucila celkovo neurologicke problemy. Nasledme mam zoperovany nerv. Je to odbornicka, dufam, ze na taku nenarazis.

evkat13
24. jan 2022

Akurat dnes som bola na neurologii... Vyzlecena do spodneho pradla. Lahla som si, ohla mi nohy, rukami som sa mala trafit na nos, klepkala po mne s kladivkom na rôzne miesta. Potom som sa mala predklonit do roznych poloh ci necitim bolest hlavy atd.. Nic hrozne, nic neboli, neboj sa. Potom pozrela chrbat, kus ako keby premasirovala ci nie som stuhnuta. A inak len pokec.. Potom moze poslat na dalsie vysetrenia

autor
24. jan 2022

Ďakujem. Kam vás potom poslali na vyšetrenia alebo nastavili nejakú liečbu?

evkat13
24. jan 2022

Ja mam ist na magmeticku rezonanciu. Ale tak záleží aky mas problem

ninusa221
25. jan 2022

Ja som sa u neurologicky nikdy nevyzliekala max vyzula ked mi tak prechádzala po chodidlách, potom mi buchala po kolenách atď.

bavlnka92
25. jan 2022

záleží aj od lekára.. ja idem prvýkrát kvôli migrénam a hanba nehanba keby už sa mám vyzliecť aj donaha len nech mi pomôže 🙊