Prvá pomoc pri vyšúchaných stehnách

ladybug6
2. jún 2019

Viete mi poradiť prosím zázračný krém, ktorý mi čo najrýchlejšie zregeneruje doslova vydrate stehná? Bolí ma to strašne pri chodzi, dráždim si to viac a viac

sofia1
2. jún 2019

@ladybug6 aviril baby krem,imazol

stefi_k
2. jún 2019

Weleda krem pre babatka na zadoček. 1- 2 dni a je to preč.

0silvia0
2. jún 2019

@ladybug6 nabudúce si treba dať pri takomto potivom počasí nejaké dlhšie bombardaky😍

cacianka
2. jún 2019

Ja som si odstrihla pancuchace tak aby boli na kolena a nosím pod sukňu miesto spodnicky.stiahne slaninu .nelepi sa sukna pri vstavani v mhd na zadok a stehna
Na odrate nieco co sa dava detom

arcticcode
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
2. jún 2019

@arcticcode pani je tehotná, tak trocha tolerancie by nezaskodilo🤨

ladybug6
autor
2. jún 2019

@arcticcode pán múdry tatko z modrehokonika si môže podobne trápne poznamky nechať pre seba 😉 asi pani manželka také v tehotenstve nemala

ladybug6
autor
2. jún 2019

@0silvia0 ďakujem ❤️

ladybug6
autor
2. jún 2019

@sofia1
@stefi_k
@0silvia0
@cacianka ďakujem pekne za rady ❤️

babatkoling
2. jún 2019

@ladybug6 moja mama toto mavala vzdy v lete, ona vtedy detsky puder davala, nie krem. Ale teraz uz pudre nie su velmi odporucane. Potom doma len proste v spodnom pradle, aby sa vetralo.

zuzkapap
2. jún 2019

@arcticcode trochu taktu by vam nezaškodilo... Po prvé pani je tehotná a po druhé vaha absolútne nemusí súvisieť s týmto problémom... Ja mam BMI 19 co je skoro podvaha a tiež sa mi suchaju stehna o seba lebo mam tak stavane telo.

h_petra
2. jún 2019

Sudokrem
A kup si bandaletky. Ja uz bez toho v lete nespravim ani krok 😉

Btw, toto nie je o slanine, aj stihle baby maju postavu pri ktorej sa dru stehna o seba.

ladybug6
autor
2. jún 2019

@zuzkapap ďakujem ❤️ super postreh, tiež som neni pri tele a stehná sa mi o seba tru a hlavne teraz keď som sa v tehotenstve trochu zväčšila

andreasko
2. jún 2019

neviem poradit ked už je problem ale viem poradit ked budeš ok a pokožka kludna tak velmi pomaha proti oteru stehien antidespirant ...niekde som to citala a naozaj to funguje ako si davas na podpazušie dove nivea rozne proti poteniu tak toto velmi pomaha ked si das na medz stehna vyskusaj uvidiš ja to mam osobne overene a potvrdene tuto radu

andreasko
2. jún 2019

@h_petra lacnejsia a naozaj učinna je pomoc je čo som vyssie napisala v prispevku

simsalabim
2. jún 2019

@arcticcode je skvele, ked sa k niecomu vyjadri chlap, ktory ani netusi “voc kraci”. Tymto problemom trpia aj stihle zeny, kedze to moze byt aj zalezitost celkovej stavby tela. Moja mamina bola tenka ako prutik, no stehna mala tak blizko pri sebe, ze v priebehu par dni vydrala dieru v pancuchacoch...

arcticcode
2. jún 2019

Prepacte, ja sa ospravedlnujem, nevedel som, ze pani je tehotna. Uzivatel cacianka pisala nieco o stiahnuti slaniny, tak som to slovo "prepouzil". Netusil som, ze sa to niekoho dotkne. Ospravedlnujem sa naozaj. Idem sa hanbit do kuta ☹

0silvia0
2. jún 2019

@arcticcode tak želám príjemný pobyt v kúte😎 Mimochodom, ja som štíhla, ale mám úzke boky a stehná pri sebe, takže keď si nedám pančuchy a je tak teplo, že sa spotím, stehná sa mi trú tiež. Ale ja väčšinou nosím aj v lete pančuchy, je mi to príjemnejšie...

lubik87
2. jún 2019

@ladybug6 sudocrem nahrubo namazat na noc a ráno si fit...odporúčam si dať ak máš sukňu silonky odstrihnuté nad kolená 🤗

nanynou
2. jún 2019

@ladybug6 dobré je potrieť si stehná tuhým deodorantom ja to tak robím😁 a pomáha to

hettinka
2. jún 2019

@ladybug6 imazol krempasta

dracikdrahosko
2. jún 2019

@h_petra
ja mám podobný problém ako autorka a už tiež pomýšľam na nosení silonkových pančušiek aj v lete - preto otázka - vieš mi poradiť, podľa čoho sa kupuje veľkosť bandaletiek? Práve som si ich vygooglila. Ani som netušila, že také niečo vôbec existuje. Ďakujem za odpoveď.

soldi
2. jún 2019

@ladybug6 tiez som s tym mala problem v tehotenstve (3x TP uprostred leta 😀 ) a vzdy mi najlepsie pomohol ten tuhy deodorant. kupovat nieco mi prislo zbytocne, kedze ako netehotna s tym problem nemavam 🙂

zuzusha11
2. jún 2019

Ja bez tohto s holými nohami v lete a v sukni nedám ani krok...
https://www.aliexpress.com/wholesale?spm=2114.s...

gloria31
2. jún 2019

A najlepšie je pánsky lebo je silnejší a účinnejší ako dámsky. Predsa len pánsky pot je silnejší ako dámsky

renatka100
2. jún 2019

@ladybug6 ja som to mavala vzdy v lete. Nosim preto iba kratase a nikdy nie suknu aj ked je velmi teplo.

dracikdrahosko
2. jún 2019

@h_petra
A ešte otázočka - píšeš, že s nimi máš skúsenosti - čítala som, že existujú čipkované a také klasické látkové - podľa hrúbky by na leto asi skôr sadli čipkované, ale majú taký istý efekt ako tie látkové? Lebo predsa len čipka je dosť tenký materiál a teda či ich používanie bude efektívne? Nie je lepšie kúpiť si rovno tie látkové? Na druhej strane sú zrejme hrubšie, ako tie čipkové...

ikonica
2. jún 2019

Este som kdesi citala, ze potriet stehna silikonovou bazou pod makeup... Oskusane nemam, zatial som ten problem nemala, sukne, saty moc nenosim...

renatka100
2. jún 2019

@zuzusha11 vyzera to velmi zaujimavo, maju to aj u nas?