Prvá menštruácia po šestonedelí a následne nič

bobana297
19. aug 2019

Ahojte. Zajtra ma maly 4 mesiace. Nekojila som. Sestonedelie davno fuc. Potom som dostala 7.7.menzel a tym to hasne. Je mozne, ze sa to este len upravuje ci ako to mam brat? Mala som ist na gyndu po menzese, len som mala behacky po doktoroch s malym, tak som to neriesila. A vcul tak nad tym rozmyslam, ci je to oka alebo ci nie. Tehotna by som nemala byt. Kedze som mala styk minuly tyzden este len a tento tyzden. Aj to je daleko od posledneho menzesu. Dakujem za ryp a radu

queen_mary
20. aug 2019

🧐 ja som sa vcera rozlucila s gynekologom s tym, ze sa vidime po sestonedeli. Mam prist na kontrolu. R mesiace bez kontroly po porode fu

markaterka
20. aug 2019

No hlavne by si mala ísť ku gynekológovi. Nehovor, že za štyri mesiace po pôrode si nemala čas ísť ku nemu. Hlavne po sestonedeli si mala ísť.

kaki3
20. aug 2019

Ako neviem, no isto ti povedal, ze po sestonedeli sa tam mas u neho ukazat.... Preco si tam nebola

bobana297
autor
20. aug 2019

Zeny po seatonedeli som tam bola. Vsetko.bolo oka. Ale nebola som po prvom menzese, aj ked mi kazal ist az nejako po 3tom menzese ked sa vratim naspat do kolaji

lucinika
20. aug 2019

@bobana297 ja som na tom takisto, tehotná nie som, nekojila som, prvá menštruácia mi prišla na konci sestonedelia, po týždni som trosku spinila asi 4 dni a odvtedy nič... Menzes mešká už týždeň. Na kontrole som bola, všetko bolo v poriadku...

emmusska
21. aug 2019

Hmm tak potom fajn, no ako ak ti tak meska, tak by som si osobne asi nasla cas. Kazda zenasa po porode dostava do starych kolaji tak trocha inak

1mina
21. aug 2019

ked ste bola po sestonedeli tak by som tomu dala cas,,, ja som tiez mala taky zvlastny menzes najprv nic potom len spinenie potom nic zas,,, teraz ma mala 14 mesiacov a mam zas normalny cyklus ako pred otehotnenim ,,, asi sa musia len dat hormony do poriadku, prípadne ja som pila aj alchemilku ak by aj nepomohla
neuskodi 🙂