Prudké bolesti hlavy na jednom mieste

evinna82
3. apr 2024

Ahojte , chcela by som sa skôr poradiť , ci sa s tým niekto stretol. Mám už týždeň ( predtým som dlhšie mala sem tam tiež - niekedy áno , niekedy nie ) prudké bolesti pravej strany hlavy , niekde hore na temene , zrazu mi tam vystreli taká bolesť .. niekedy prejde aj na čelo . Keď si tam na hlave stlacim, tak ma zabolí - akoby nejaký bod . Stále ma boli na tom istom mieste . Len práva strana a len hore na temene .
Neboli to nepretržite , ale cely deň .. nejaký čas nič a potom to začne vystrelovat , potom to prestane a pod .
K neurologicke idem v pondelok.
Ale mám strach . Že mi praskne cieva , alebo mám nador . Som z toho v strašnom strese .

gemerka17
4. apr 2024

@evinna82 počkaj na lekára. Stres ti nepomôže. Treba sa ukludnit. Ak budeš veľmi vystresovana, tak neurologička si to vsimne a všetko pripíše stresu a predpíše magnezium a antidepresiva a čau.

falbala132
4. apr 2024

mna presne ako opisujes boli hlava z krcnej chrbtice.

evinna82
autor
4. apr 2024

@falbala132 máš toto isté?

lenocka137
11. jún 2024

@evinna82 ako ste dopadli?

evinna82
autor
11. jún 2024

@lenocka137 dobrý deň,dopadla som tak, ze ma vysetrila, predpísala z krčnej chrbtice,dala mi nejaké lieky ktoré úprimne som odmietla,stačí mi keď beriem na tlak lieky a to je všetko.Nie som zástancom liekov.MRI hlavy ešte čakám.

lenocka137
11. jún 2024

@evinna82 a tá bolesť prešla?

evinna82
autor
12. jún 2024

@lenocka137 začala som chodiť na jogu naťahujem celé telo bolest ubudlo možno je to tým alebo neviem.mate problém ten istý?

lenocka137
13. jún 2024

@evinna82 aj mne to prešlo, asi som zle spala

evinna82
autor
14. jún 2024

@lenocka137 mali ste to isté alebo podobné?

lenocka137
14. jún 2024

@evinna82 mňa to bolelo od soboty cca raz za hodinu, ale aj tak, že aj dve hodiny nič...ale na vrchu hlavy v jednom mieste na pravej strane...sobota, nedeľa pondelok skoro celý deň, v noci nie a v utorok to prestalo...teraz som to tak dva krát odvtedy pocítila...tak miernejšie...ale mne to potom akoby tiež tak na temeno prešlo...včera som ale už chytala migrénu klasickú...dávala som si dve tabletky, ale to poznám, migrény mávam aj s aurou...

evinna82
autor
26. jún 2024

@lenocka137 boli ste u lekára?

elenaeliasova
31. júl 2024

@evinna82 ahoj, zistili ti niečo? Mám podobné problémy.

lenocka137
1. aug 2024

@elenaeliasova mňa to pár dní pobolievalo a potom som to prestala riešiť a prešlo to....asi nejaký iný druh migrény alebo bolesti hlavy....