Prosím o vysvetlenie výsledkov - odber krvi na štítnu žľazu

16. sep 2022

Prosím o preklad výsledkov. K doktorke idem až o 2 týždne. Toto je odber krvi na štítnu žľazu. Ďakujem

autor
16. sep 2022
nika11103
16. sep 2022

Neporadím ti ale si v norme v takmer polovičke presne takze je všetko v poriadku ☺️

autor
16. sep 2022

@nika11103 ďakujem

kikus1997
16. sep 2022

Mala by si to mat v norme … v právo je to rozpätie… vidíš si v ňom … ja som to mala zvýšené 8,4

autor
16. sep 2022

@kikus1997 och, to sa ako prejavovalo?
Mne veľmi padajú vlasy, prejdem si rukou po vlasoch a mam plní dlaň. Dala som sa ostrihať, nefarbim sa, jem vitamíny na vlasy, kupujem drahé sampiny. Ale zatiaľ žiadne zlepšenie

nika11103
16. sep 2022

Autorka neprekonala si náhodou covid ? Mojej mamke aj kolegyni takto začali po covide padať vlasy a viem že tej kolegyni na to zabral čistý kolagén .

autor
16. sep 2022

@nika11103 covid som mala na začiatku minulého roka. Len jemný kašeľ, nič viac. Toto je problém asi tak 4-5 mesiacov

stellarstar
16. sep 2022

Na L str máš výsledky kt ti vyšli a vedľa máš ref hodnoty kt majú v labaku. T.z si medzi čiže norma

stellarstar
16. sep 2022

Na vlasy si kúp tabletky forcapil

autor
16. sep 2022

@stellarstar mala som, bez výsledku.

stellarstar
16. sep 2022

To neverím ale veď každá reaguje inak na doplnok. Mne pomohol ked mi začali vypadávať vlasy, už o týždeň som badala zlepšenie. Ja by dala aj ostatné hormóny ŠŽ vyšetriť

autor
16. sep 2022

@stellarstar prosím? Ja tá nebudem presviedčať, keď neveríš, tak never

stellarstar
16. sep 2022

Nemusíš veď ako píšem že u každej účinkuje inak a každá reaguje inak na doplnok. V mojom okolí len samé pozitívne recenzie

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stellarstar
16. sep 2022

@hazelgracegus 3 m, potom rok prestávka a zas po roku 3 m. Užívala som tú modrú

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stellarstar
16. sep 2022

@hazelgracegus áno držali, pekne spevneli a zhustli aj moja kaderníčka si to všimla a mám to tak dodnes. A všimla som si ze mi vlasy aj rýchlejšie rastú.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. sep 2022

@hazelgracegus ja som užívala vlasové hnojivo, tabletky a mala som aj šampón. Kým som užívala tak fajn, ako náhle som prestala, zas mi vlasy padajú

stellarstar
16. sep 2022

@hazelgracegus áno presne toto som mala. Nie nepoužívala lebo mne hneď bolo toto odporučené a hned som to aj vyskúšala.

luccija
16. sep 2022

@hazelgracegus zinok beries?a magnezium na unavu, b vitamin forte

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz