Progénia sánky

liduska87
26. sep 2023

Prosím vás má niekto skúsenosti s progeniou sanky? A skrizeny zhryz da sa liečiť aj inam ako rovnatkami?

minenkak
26. sep 2023

@liduska87 áno operáciou

liduska87
autor
26. sep 2023

@minenkak ale pred tým ste museli nosiť rovnatka aj potom ja by som nechcela chcela by som vedieť či sa to dá aj bez toho

minenkak
26. sep 2023

@liduska87 a ako to chceš riešiť ty,myslím že aj kryve zuby sa dajú operovať,ale či to robia niekde netuším,čo je strašne na strojceku

minenkak
26. sep 2023

@minenkak krivé zuby

liduska87
autor
27. sep 2023

@minenkak tak za prve kvôli financiam som na materskej momentálne na strojcek neviem kde zoberiem a za druhe neviem sa stim stotožniť že by som to nosila mam 30 rokov a co na to pove okolie a
Operácie by som tiež mala strach co ak to nedopadne dobre a budem vyzerá ešte horšie vy ste z BA?

minenkak
27. sep 2023

@liduska87 ja som mala strojček a to mám cez 45 a nik to neriešil,na operácii nemá čo dopadnúť zle,robí sa to už desiatky rokov a nie niesom z BA

liduska87
autor
27. sep 2023

@minenkak a kde vás prosím vás operovali

minenkak
27. sep 2023

@liduska87 v Mníchove

yanni
27. sep 2023

@minenkak Tak ale Mnichov a Slovensko to su Welten🙈

yanni
27. sep 2023

@liduska87 A co by na to mali povedat ludia? Okoliu je to vies ako jedno. Moja kamoska ma 35 rokov a ma strojcek. Taky priesvitny, ze ho vidno len ked si blizko nej.

maximiliana
27. sep 2023

Ja som mala strojcek po 30ke, obycajny a davala som si vselijake farebne gumicky... nikto neriesil... ak ti vadi viac to, co povedia ludia na strojcek, ako krive zuby, tak kasli na to...ale podla mna, su krive zuby ovela skaredsie ako nejaky strojcek

minenkak
27. sep 2023

@yanni a čo na Slovensku sa neoperuje

yanni
27. sep 2023

@minenkak ale jasne, ze operuje. Ale po prve ako a za kolko atd. A precitaj si, co si napisala: na OP nema co dopadnut zle (no velmi sa mylis, kazda OP je aj s rizikom), robi sa to uz vela rokov (ano dokonca este viac, ale predsa v takom Mnichove maju ovela viac skusenosti a OPs za sebou) a este tak pekne dodas, nie som z BA. No nie si ano v BA a ani nikde inde na SK a OP si so dala (radsej) urobit v DE.

liduska87
autor
27. sep 2023

@minenkak tak mna určite nemôžu operovat v Mníchove na to financie nemám preto mi zostáva Bratislava a preto mam aj strach ze ci budem vôbec spokojná v pondelok tam idem som zvedava co mi povedia chcela by som to vyriešiť tento môj problém necítim sa takto dobre nerada chodom medzi ludi som stoho zúfalá

minenkak
27. sep 2023

@yanni myslela som ,že operácia ako formovanie čeľuste sa nemá čo pokaziť,nie operácia ako narkóza to sa môže vždy niečo stať.Operaciu mám preto spravenu v Nemecku lebo tu žijem a asi by sa mi dosť ťažko chodilo každý týždeň na kontrolu na Slovensko

minenkak
27. sep 2023

@liduska87 ja si myslím ,že slovenskí doktori sú rovnako schopní ako všade inde na svete

liduska87
autor
27. sep 2023

@minenkak a vaša operacia trvala prosím vás ako dlho

minenkak
27. sep 2023

@liduska87 mala som dve tretia ma čaká,každá maximálne hodinu

kissymissy
21. feb 2024

@liduska87 prosim uz ste to nejako riesili? Aj dcere to zistili

liduska87
autor
23. feb 2024

@kissymissy dobrý deň zatiaľ som bola len u lekárov a rodina ma od opracie odhovara tak neviem sa rozhodnúť a problém je ze mi vzadu chyba dosť zubou.kolko ma dcéra rokov ak sa smiem spýtať

kissymissy
23. feb 2024

@liduska87 teraz bude mat 10. Tak meviem ci to do 18tich dokazu ukorigovat tu sanku. Zuby ano strojcekom ale sanka ja neviem no. A vy stw kvoli estetike nespokojna a chcete na operaciu ci?

liduska87
autor
23. feb 2024

@kissymissy keď vám môžem poradiť určite to riešte za vcasu možno pomôže aj strojcek to už záleží od lekárov co vám povedia ja som ako dieťa tiež nemala problémy moji rodicia to zanedbali j stojcek ja to chcem riešiť hlavne kvôli estetike mňa to veľmi trápi

klaudialetuska
29. feb 2024

@liduska87 ahoj, dala si si to už operovať ? Môžem ti niekde napísať súkromnú správu ?

klaudialetuska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikil
29. feb 2024

@liduska87 ja som mala progeniu. Mala som strojcek po 30ke, aj operovana v Ke.

liduska87
autor
1. mar 2024

@nikil môžem vám napísať spravu? Mňa to zaujíma mam par otázok

nikil
1. mar 2024
klaudialetuska
2. mar 2024

@liduska87 mňa to tiež zaujíma, môžem Vám napísať niekde súkromnú správu ?

klaudialetuska
2. mar 2024

@nikil mam pár otázok, môžete mi napísať na mail prosím, klaudiaivanova24@gmail.com