Problémy so žalúdkom a USG vyšetrenie

23. júl 2021

Dobrý deň, dá sa z usg brucha zistiť niečo? Či je potrebná hadica, boli má žalúdok totiž

taskataska
23. júl 2021

preco ta boli zaludok ti na sone nezistia
tam skor sleduju, ci tam nie je nieco navyse, ci su jednotlive organy spravnej velkosti a struktury atd
asi budes museet na hadicu. nie je to nic strasne

sandey
23. júl 2021

Tak zaludok a brucho nie je to iste, brucho robia sono, zaludok gastroskopiu

autor
23. júl 2021

@taskataska bola som 3x nedala som to

autor
23. júl 2021

@sandey žalúdok horná časť v strede

lorin29
23. júl 2021

Tak ono zas.. Ak si to nedala už 3x niektoré kliniky aj prispavaju pri tomto vyšetrení.. Síce si to pacient hradi sám ale tak ak máš bolesti tak treba zas zistiť z coho

autor
23. júl 2021

@lorin29 no mala som v okobtri bola som u dr potom prestalo a teraz začala bolesť chrbtice a dr povedal že to je od žalúdka, mna boli žalúdok keď mám ms alebo plodne 2-3 x do mesiaca

lorin29
23. júl 2021

No niekedy boli žalúdok aj z chrbtice alebo aj naopak.. Nepali ta aj zaha?

autor
23. júl 2021

@lorin29 nie len som schudla mám aj úzkosti a keď dačo zjem mám plny žalúdok hneď, sko keby tam niečo vadí

lorin29
23. júl 2021

Mne toto robieva aj reflux+gastritida... Samozrejme nehovorím ze to musí byť aj u teba
Skus si odsledovať ci ti to nerobia určité jedlá
A ak si schudla z ničoho nič to by už vážne trebalo pozrieť hadicou
A na tu úzkosť užívaš lieky?

autor
23. júl 2021

@lorin29 áno mám ad, týždeň ich mám ešte len, a gastritida aj mne doktor napísal v správe bližšie neurčený, no hadici sa bojím inak všetko mi bolo robené aj stolica krv aj na urgente mi všetko robili v októbri ale má toto trápilo test na helico negatívny bol hadicou sa dá zistiť čo ?

lorin29
23. júl 2021

A nezhorsilo sa to zrovna pri užívaní ad?
Test na helico je tiež lepšie zobrať hadicou ako zo vzorky stolice
A hadicou sa toho sa zistiť dosť napr.zapaly,vredy polypy atd

autor
23. júl 2021

@lorin29 joj no veď to tu hsdicku som mala zvládnuť a by bolo ok, mám aj uzkostnu poruchu, a zvykne má bolieť aj ľadviny sem tam

martinoocka
23. júl 2021

Treba si dať pichnúť náladovku a budeš to mať raz dva za sebou ani nebudeš vedieť . U môjho gastro dávajú všetkým akurát ja som nemohla mať lebo som bola tehotná ...no bol to des ozaj 😫

autor
23. júl 2021

@martinoocka no skúsim sa popýtať o tu injekciu no

autor
23. júl 2021

@martinoocka aj trocha kríze má boli

marika1066
21. nov 2023

Dobrý zistili vám čo vám bolo?