Problémy s vtiahnutými bradavkami.

eryka03111978
14. aug 2019

Ahojte žienky mala som 20 rokov keď som z 70kg schudla na 50kg... Zrazu sa mi vtiahli bradavky ci ako to mam povedať... Obe bradavky... Bola som na usg DR. Mi povedala ze to není nič vážne že s prsiami nemám nič ale nikdy nebudem môcť kojiť... Tak sa aj stalo ako 23 ročná v roku 2013 som porodila syna ale vôbec som ho nevedela nakojit... 😩😩 Aj keď som mala prsia plne mlieka boľavé atď... Potom v roku 2015 sa to zopakovalo nevedela som nakojit ani dcérku... 😩😩😩Ale teraz som si všimla ze na ľavom prsníku mam bradavku v poriadku ale na pravom nie stále je vtiahnuta... Teraz ma v poslednej dobe aj boli a pichá do celého prsníka Mala som si tu bradavku s krémom natahovat a masírovať ale nepomohlo... Mali ste niektorá stím problém....? Mam sa vrátiť na usg je to dosť nepríjemné a taka pichá a bolesť....

mimisram
14. aug 2019

@eryka03111978 ak nikto tu nie je lekár a nemáme ani sóno, ak máš bolesti tak by som išla radšej k lekárovi, vyšetriť ťa musia, pýtaj sa na sóno, prípadne aj mamograf 🙂

eryka03111978
autor
14. aug 2019

@mimisram viem ze tu nikto nieje lekár... Ja som sa len pitala ci nemal niekto podobný problém... Pitala som sa na mamografiu, ale vraj v mojom veku by sa to este nemalo robiť... No neviem... Ale ďakujem za odpoveď...

nikpa
14. aug 2019

@eryka03111978 mamografiu ti v tvojom veku len tak nespravia ale sono by mali, pýtaj sa na sono od gynekológa.

eryka03111978
autor
15. aug 2019

@nikpa ďakujem pekne skúsim to