Problémy s trávením od pôrodu

anjelik1991
1. okt 2021

Dobrý večer, od pôrodu mám problémy s trávením. Po každom jedle ma nafukuje, je jedno čo si dám, uz som skúsila vysadiť mliečné výrobky, potom lepok a nakoniec aj vajíčka mi spôsobovali obrovské kŕče, takže tie už nejem. Ale bolesti,plynatosť a hlavne to brucho ostali. Ráno mám brucho uplne ploché a večer akoby som bola opat tehotna. mala som CR, takže bolesti som spočiatku pripisovala tomu. viete mi poradiť? ďakujem

kiki68
1. okt 2021

@anjelik1991 mozno skusit nejake probiotika, ja beriem kijimea Reizdarm pro, su dost drahe, ale mozu sa pri kojeni a naozaj pomozu. Ja som po porode bojovala celkom dost, velmi to zhorsilo stav u mna. Takze po cca 8 tyzdnoch som bola nejak celkom ok. Ja uz som cakala, ze skoncim s crohnom

euka210
1. okt 2021

@anjelik1991 tak ja som mala len so stolicou problemy prve tyzdne po kazdej sc. Kolko je to tyzdnov? Ja by som sla na vysetrenie, usg brucha.

jana7843k
1. okt 2021

ja som tiez kedysi mala problemy s travenim. presne ako pises. rano brucho ploche a vecer nafuknute. nasadila som si kuru na upravu travenia a problemy odozneli. vzdy si ju preventivne zakupim niekolkokrat do roka a zopakujem. a este je to aj chutne 🙂 https://www.naureus.sk/viafiber-stastne-crievko...

hanah3007
1. okt 2021
Používateľ hanah3007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hanah3007.

@anjelik1991 vyhladaj si enermed mucosa.sk

simca06022011
1. okt 2021

@anjelik1991 ak to trva dlhšie, tak chod k lekarke a nechaj sa vysetrit. Moze to byt žlčník napríklad. Ale aj hocičo ine. Na co robit doma pokusy?
Inak zaludocne kvapky sú super na tu taketo problémy, ale pricinu asi nevyriešia.

bubuzu
2. okt 2021

@anjelik1991 ahoj,mala som to po pôrode tiež,prešlo to samé asi za pol roka

anjelik1991
autor
2. okt 2021

@kiki68
@jana7843k
@hanah3007 ďakujem nejaké probiotiká asi budem musieť vyskúšať. Len sa rozhodnúť ktoré

@euka210 tak ja uz som skoro 11 mesiacov po pôrode
@simca06022011 ja viem že by som mala, ale nemám kde nechať malého. Žiadna kamoška, rodičia na ktorých by bol spolah a priateľ v práci 😏. A s malým po lekároch by asi nešlo. On je dosť náročný a neposedný
@bubuzu dúfam že aj mňa to prejde s nebude to nič vážne 🙏

ivangeline
24. sep 2023

Post. 🙂