Problémy s krvným tlakom u 30 a viac ročných

zdenka821
1. máj 2013

Ahojte, je tu niekto, kto má v takomto veku problémy s krvným tlakom?? 😒

mikys1
1. máj 2013

Ja sa liečim na vysoký tlak od 24 r. príčina je neznáma čiže stres. 😉

zuzi79
1. máj 2013

môj manžel berie lieky na tlak od 31.r. Príčiny: nadváha, dedičnosť, stres. A je takých ľudí veľmi veľa.

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mariemmka
16. máj 2013

@matkamirko ahoj, možes sa spytať aky liek berieš ? ja mám podobne problémy, vysoky tep a v poslednom čase sa mi zvyšuje aj tlak:( beriem egilok 25mg.tiež sa mi to začalo počas 1.tehotenstva....

ververka
16. máj 2013

Caute dievcata, ja mam podobne problemy. Primarna hypertenzia. Beriem vasocardin a tlak aj tep sa mi znormalizovali.
Zacala som behavat takmer kazdy den, skusala som to vysadit, mesiac to bolo idelane, ale teraz mam pocit ze tep sa mi opat zacal zvysovat pomalicky. Najprv okolo 80, teraz tak 90-95 takze pojdem za lekarkou a asi lieky budem musiet nasadit naspat.

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selecta22
16. máj 2013

aj ja sa liecim od 28 rokov, primarna hypertenzia. Zacali ma liecit pri tlaku 220/160 nuz. Uzivam coryol a pritor. Teraz mam 32 a dva krat som na pol roka lieky nebrala, ale akosi sa mi tlak vzdy zvysil.

sarin
31. máj 2013

ahojte ja mam 29 a tiez u mna asi zacnu s liecbou tlaku.,. Mala som holter najvyssi tlak nameral 160/120.. Je tu niekto kto má skusenosti s liecbou tlaku a snazilkovanim? som bezradna 😢