Problémy s chodidlami

14. sep 2024

Ahojte viete mi poradit? Viem ze je to pravdepodobne z nespravnej obuvy. V inych topankach sa mi to nedeje. Ked si dám napriklad Conversky, kde je podrazka tenka a oničom, tak mi po dlhej chodzi opuchne to bruško na chodidle, kde mi koncia prsty, kde ako keby došlapujem. Ale tk neuveritelne mi to opuchne ze mam pocit ze mam v topánke kameň a neviem absolutne chodiť a obmedzuje ma to. A ďalšia vec. Občas ma začne tak divno páliť bolieť prstennik na nohe, a to v ktorejkolvek topanke ale to ze obcas, vzdy si vyzujem topanku trochu si pomasirujem prst a fungujem ďalej ale tiež ma to obmedzuje keď niekde som a nemám miesto a čas na to a tiež to býva pri chôdzi taka ostrá bolesť. S týmito vecami nemám problém keď mam napríklad tenisky kde je makkučká vložka ako obláčik. Máte to niektorá tiež tak? O mediac mám mať preventívku kde sa na to plánujem opýtať, lebo si nepamtám, že by mi doktor niekedy kontroloval chodidlá poriadne ale len tak naoko. Ďakujem Vám😊

minenkak
14. sep 2024

Nos len topánky v ktorých nemáš problém,to tŕpnutie je ,že ti podrážka tlačí na nerv dlhý čas a preto to tŕpnutie,zlá podrážka,zlý strih topánok,silno uviazané topánky ,skús kúpiť o pol čísla väčšie topánky ,ak chceš silou mocou nejaké

pribinak
14. sep 2024

Conversky sú proste obyčajne cinanky, aké sa nosili za komaca. Akurát majú dobrý marketing a ten z nich urobil “značku”

Nie sú vhodne, majú úplne plochu podrážku, potrebuješ jemne zvýšenú podrážku a vytvarované vnútro ako napr v botaskach

Jednoducho, kúp si kvalitne topanky a nebudú tá bolieť nohy