Problémy pri antidepresívach

15. okt 2022

Dobrý deň. Mala som AD Cipralex. Všetko super, lieky sadli - len po dlhom čase som začala mať problémy s očami. Začal sa mi kaziť zrak. Aké bolo moje prekvapenie, keď mi na očnej klinike zistili zelený zákal. Vraj mám zmeniť AD.
Stretli ste sa s tým niekto? Za čo vám vymenili Cipralex?

zobaka
15. okt 2022

nemalo by to byt z Cipralexu, toto vacsinou robia adrenalinove ad, ja som menila na Coaxil, ale nic moc, Escitalopram bol lepsi

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zobaka
16. okt 2022

@vlcik1 mna escitalopram (cipralex) vytiahol z najhordieho potom som ho vsak vysadila a upadla do tazkej depresie, ano Coaxil mam stale, nema take neziaduce ucinky ako Cipralex, ale zda sa mi oproti nemu slaby

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zobaka
16. okt 2022

@vlcik1 rozmyslam, asi mesiac a pol ho beriem, maju sa brat 3 tbl denne, beriem 2 zatial, len mi robi brutalnu zapchu, tak neviem co dalej

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zobaka
16. okt 2022

@vlcik1 vela, asi z kazdeho druhu 🙂 neviem nakolko mas vazny stav, ale bylinky sa obavam, ze nepomozu, ja som bola takmer pol roka bez ad a vsetko sj s danou sa mi vratilo 🤐

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zobaka
16. okt 2022

@vlcik1 ano aj mam zhorsenie po Covide, ja mam taku skusenost, ze ked ad nezaberu do 2 mesiacov, alebo maju neziaduce ucinky stale uz sa to nezlepsi, fakt ked porovnam vsetky jedine Escitalopram mi sedel, aj ked tiez mal svoje vady, tie lieky su take dost otravne no, najma tie zaciatky brania

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz