Problémy po zákroku - podviazanie vajcovodov

alvaluka
8. jan 2021

Chcem sa opytat zien, ktore podstupili podviazanie vajcovodov, ci mali nejake problemy po zakroku, pripadne s casovym odstupom.

iriska13
8. jan 2021

@alvaluka mám podviazane vajcovody 25 rokov a absolutne žiaden problem.....keby sa mam znovu rozhodnuť, nevaham ani sekundu...mam dve deti , rodila som cisarskym a viac som neplanovala, aj to zavažilo.....

kamajka
8. jan 2021

@alvaluka tiez mam 10rokov, mne to robili po 3tom cisarskom a prislo mi to dost bolestive. Problemy nemam ziadne, normalne zijem dalej. Pred rokom som mala hormonalny problem, musela som brat HAK na upravu cyklu. Ale nemyslim ze to suviselo so sterilizaciou, ani moj lekar si to nemysli.

lija22
8. jan 2021

ja som len nieco vyse roku po a nemam pocit, ze by som mala dake problemy vyplyvajuce z prestrihnutych trubicuek

alvaluka
autor
8. jan 2021

@lija22, @kamajka, @iriska13 nemali ste ani ziadne psychicke problemy? Docitala som sa skor na forach, ze zeny to niesli velmi tazko. Hoci, ja mam v tomto jasno, dalsie dieta nechcem, HAK mi nevyhovuje a s telieskom mam obavy.

lija22
8. jan 2021

@alvaluka ale cosi! prave naopak. je to skvely pocit byt "bez obav". Ak mas v tom jasno tak smelo. Este mozes muza nahovorit, pokial ta zrovna necaka sekcia muzi maju zakrok jednoduchsi

iriska13
8. jan 2021

@alvaluka absolútne nikdy....no a aj to je plus, že nemusíš sa trápiť s antikou s ani s ničím iným....😉

alvaluka
autor
8. jan 2021

@lija22, @iriska13 dakujem vam! Ja v tom mam jasno, uvazujem nad tym a hodnotim pre a proti uz takmer dva roky. Len potom najdem nejake komentare typu, ze stratim zenakost, ze psychika... Je to chirurgicky zakrok, pocitam s moznymi komplikaciami, ale mam jasno o dalsich detoch ktore nechcem, ani keby nahodou som mala noveho partnera.

lija22
8. jan 2021

@alvaluka to si ma celkom prekvapila, ze si takenazory nasla. lebo ja som pred operaciou tiez guglila ale o strate zenskoti som sa nedocitala. dovolim si tvrdit, ze su to sprostosti. ved tento zakrok ani hormonalne zenu neovplyvni. Pride mi to praveze ako normalne nijak zdravie neovplyvnujuce, moderne riesenie modernej rozumnej zeny 😁

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iriska13
9. jan 2021

@alvaluka tak s mojou psychikou to teda neurobilo nič, ani som nestratila ženskosť, ani nemam absolutne žiadne problemy (klop klop klop) , keby neviem, že mi to urobili, ani neviem, že to mam, na preventívky chodím každý rok pravidelne, všetko v poriadku....dufam, že také hlavne moralizuju, čo to nemaju...pokial som bola presvedčená, že už nechcem viac deti, tak nebolo o čom..a furt je to pre mna lepšie, než pchať do seba nejaku chemiu , alebo telieska....vela štastia, nech sa rozhodneš akokolvek...😉