Problémy po úraze hlavy

janix23
25. aug 2021

Čaute,bojím sa že to môže byt niečo vážnejšie,v sobotu som mala úraz hlavy 2 krat sa mi podarilo na to iste miesto buchnúť zadnú časť hlavy,prvý krat do dreva a potom o stenu,nemala som vtedy žiadne príznaky otrasu mozgu,fungovala som cely deň ďalej až večer som si dala paralen lebo som začala pociťovať bolesti hlavy,posledné dni som mala take ťažšie strašne sa zadychavam akokeby z ničoho nič mi začalo silno pumpovať srdce a potom naraz prestane stane sa mi to viackrát do dňa,nemam chuť do jedla,z toho ako sa rýchlo zadychavam sa mi včera keď som sa prešla prišlo až zle a točilo sa mi v hlave,dneska som bola na vyšetrení robili mi röntgen tam to vyzerá byt všetko v poriadku poslali má na neurológiu,tam mi urobili 3 testy pohľad na oči,či si chytím nos a či dám od seba prsty,potom zhodnotili že je všetko v poriadku a môžem ísť domov,len mňa stále boli hlava na tom mieste čo som si buchla niekedy je to silnejšia bolesť,niekedy slabšia ale stále ju cítim,akokeby sa ta bolesť každý deň stupňovala,moze to byt otras mozgu?alebo proste to už prejde všetko toto samo len tomu musím nechať čas?aku dlhu dobu vás bolela hlava keď ste si ju takto buchli je to normálne že po takej dobe má tak boli na tom istom mieste?ani má neboli nikde inde len priamo tam kde som si ju buchla.

kitycat
25. aug 2021

Takze rontgen aj neurologia v poriadku a my ta mame diagnostikovat online? Otras mozgi sa prejavuje zvracanim, prestan sa sustredit na to co sa stalo. Pises v pohode vsetko je len v tvojej hlave 🙂

zuzi0911
25. aug 2021

To môže byť bolesť aj z chrbtice. Pri tom udere, si si aj krčmu pohla a ta bolesť môže byť aj tým....

janci05
25. aug 2021

Ja som si rozbila hlavu a ešte dobré dva týždne som ju cítila a to nehovorím, keď som si ju umývala. Bola si na vyšetrení a bolo všetko OK, tak by som sa toľko nebála. Pri otrase býva nevoľno, zvracanie, malátnosť...

janix23
autor
25. aug 2021

@kitycat hlavne mi ide o to,či má niekto takúto skúsenosť po údere hlavy,že je zadychaný,nemá chut do jedla..či je to normálne po úraze hlavy

janix23
autor
25. aug 2021

@zuzi0911 chrbticu mi kontrolovali takto že som mala dať hlavu dopredu,dozadu a do strán a či má niečo nezabolí,len to má nebolelo od chrbta

zuzi0911
25. aug 2021

Tak potom tie príznaky môžeš mať aj koli stresu, proste sa bojíš, či sa niečo nestalo....