Problémy po Covide-19

majk0986542257
13. jan 2022

dobrý deň presne cez vianočné sviatky som malq covid ..príznaky boli také ze horúčky cítila som sa slabá unavená vyčerpaná trochu bolest na hrudu trochu ťažšie dychanie
Ťažko sa mi aj chodilo bola som dosť slabá..stratila som 3 týžde v posteli no podstate od dnes už neležím ..telo ma už neboli už môžem normálne chodiť už sa necítim ani takq slabá dnes je to už lepšie ale ešte stále sa mi ťažko dýcha podstate by som povedala ze ešte horšie celu noc som nemohla spať... mam 17 ...mal niekto niečo podobné???ze aj niekoľko týždne teda prvé týždeň po korone sa mu ťažko dýchalo??bolelo ho na hrudi???som rada ze dnes som už bola schopná neležat ale ci sa týka dychanie je to horšie..
začalo ma zase ako keby hrdlo dosť bolieť aj ..pijem čaje na priedušky rôzne bylinkové pijem aj rôzne vitaminy D,magnézium atď...mali ste niekto taky problém ??ze po korene sa vám ťažko dýchalo??alebo ešte horšie???a ako dlho to trvalo ??co vám pomohlo?

zmrzlinka2021
13. jan 2022

@majk0986542257 taketo problemy maju ludia bezne a zial aj cele mesiace. Zaklad je setrit sa a pocuvat lekarov 🙂 + necitat hrozostrasne pribehy
skore zotavenie

ejanjelik
13. jan 2022

@majk0986542257 cca pol roka, tiez som uzivala magnezium. U nas v dedine sa jednej vratili priznaky cca tyzden po karantene skoncila v nemocnici, porad sa s lekarom.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwesska
13. jan 2022

Ja by som to nepodcenovala,ak sa to zhorsilo,treba ist na RTG,ci tam nie je zapal pluc. V rodine sme tak mali. A chalan mal nielen zapalpluc,ale aj zrazeniny na plucach. Muzov kolega to iste. Len tak pokasliaval a teraz si stale picha lieky na riedenie krvi. Urcite sa neuspokoj s tym,ze je to normalne,ak sa ti horsie dycha.

majk0986542257
autor
13. jan 2022

@viestta Kašlala som len vážne trosku a len pár dní. A A ani to nebolo pravidelne
..mohlo to ublížiť pľúcam ..?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majk0986542257
autor
13. jan 2022

@viestta 9 od kedy koronu som mala ta aj ďasná a zub ma boli 🤦🏾‍♀️.....A ťažšie sa mi dýcha len večer.....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krystofkal
13. jan 2022

Počula som od mnohých, že ich postihli po covide obdobné problémy, ako opisuješ ty, tak si myslím, že je to normálne. No isto by som si na tvojom mieste zašla ešte k lekárke, aby ťa poposielala po nejakých vyšetreniach

nerko
13. jan 2022

@majk0986542257 Ked sa Ti dycha este horsie, tak by som to riesila s mudr. Ak si teda nebola, bolo by vhodne zajst na rtg. Ja som mala “len” zapal priedusiek, ale kaslala som viac ako ludia co mali zapal pluc. Som takmer mesiac po covide, este pokaslievam, dycha sa mi dobre, predvcerom ma tak boleli zuby vecer, ze som isla z koze vyskocit. Kaz tam nemam, bola som tesne pred covidom na prehliadke, menzes meska tyzden. Tie postcovidove stavy su velmi pestre…Najhorsie bolo, ze som nemohla zaostrit, a stale som sa citila ako opita, to ma drzalo 3 tyzdne. Drzim palce, urcite si vybav rtg.

vanda323
13. jan 2022

@viestta A k zubárov prečo?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
13. jan 2022

@viestta Aha joj prepáč som to nezachytila

majk0986542257
autor
13. jan 2022

@viestta ďakujem za radu určite pôjdem na RTG

tanika
7. feb 2022

@majk0986542257 ako ste dopadla , rtg bol v poriadku ? Či zapal . Bolo trtba ? atb ake ?? Dik za info čo sa mám aj ja obávať .