Problém zhlboka sa nadýchnuť

kuriatkocervene
13. júl 2022

Ahojte, dlhšie ma trápi problém s dýchaním ... som 8 mes. po pôrode a mávam problém sa hocikedy zhlboka nadýchnuť, vždy sa to deje keď som v klude, najmä keď ležím a nič nerobím, mávam problém aj kvôli tomu v noci zaspať. Tento problém som mávala aj pred tým a raz keď mi internistka robila EKG, asi 2 roky dozadu, tak sa ma na toto pýtala, že či nemávam občas problémy s dýchaním, lebo mám miernu arytmiu. Odvtedy som mala vždy EKG v norme. V tehotenstve som tiež pociťovala tento problém, ale spájala som si ho s rastúcim bruchom a neriešila som to, no po pôrode to neprestalo a teraz je to ešte horšie ... čítala som, že to môže byť psychikou, no nemávam nejaké stresy a pod., psychicky som v pohode si myslím. Ani ma nechytá panika, keď sa mi ťažko dýcha, že by som sa zadusila a pod. ... mali ste niektoniečo podobné ?

zdrsjsjiwwi
13. júl 2022

@kuriatkocervene psychika...bojíte sa co to je a už v tom idete. Alebo chrbtica

anjelok
13. júl 2022

Mne sa to zacalo, ked sa vo velkom nosili respiratory, u mna to je zrejme zacinajuca astma, lebo pomohli mi tie spreje. Teraz beriem denne lieky na alergiu + vecer montelukast a je to ok zatial