Problém v ústnej dutine

mejja
2. feb 2023

Ahojte...prosim Vas je tu niekto kto mal nieco podobne? Vzadu na podnebi sa mi volaco spravilo a netusim co to je akurat ma pali cela ustna dutina...neviem ci som to mala aj pred tym ci az teraz a mam strach z rakoviny...

tinulqa
2. feb 2023

@mejja skôr to bude niečo bakteriálne typu rakovina neboli

mejja
autor
2. feb 2023

@tinulqa ja viem to si hovorim ze rakovina neboli ale predsa myslienky pracuju

tinulqa
2. feb 2023

@mejja áno psychika najhoršia kľud cpluksjte si ústa z zubn vodou alebo v lekárni sa opýtajte co na to je najlepsie

mejja
autor
2. feb 2023

@tinulqa vďaka

catca25
2. feb 2023

@mejja ja mavam takto ked mam zapal v hrdle. Mavam ho casto kvoli problemom s mandlami. Preto mam vzdy po ruke Tantum verde alebo Stopangin. Chod k lekárovi ked neprejde

veselo_neveselo
2. feb 2023

Aft, zapalene hrdlo, angina, herpes, cokolvek. Je taaaak vela chorob co clovek moze dostat, ale vsetci vidia najviac rakovinu... Chod k dr. nech sa ti na to pozrie.

dadka128
2. feb 2023

@mejja skus tamtum verde mas aj cumlačky, aj lokálny sprej .. mas viac prekrvenu sliznicu ..

mejja
autor
2. feb 2023

@dadka128 tie zilky mam stale takto ak myslis to ze prekrvena sliznica, alebo co myslis pod tym prekrvenym?

miselar
2. feb 2023

Ja sa pripnem mám podobný problém .

yvett78
2. feb 2023

@mejja ja vam poradim, ked neviete co vam je dehydroquercetin.Vyborna lieciva rastlina.Ak chcete viac info tak mi napiste, ale mne to pomohlo na ochorenia

dadka128
3. feb 2023

@mejja ano to som myslela, je viac prekvrvena čiže dlho podráždená, urcite nejaku ustnu dezinfekciu alebo zajst k doktorke

mejja
autor
3. feb 2023

@dadka128 vďaka

jana_eyre_2
3. feb 2023

Nie si aj zahlienena?

ivcam2
24. feb 2023

Tiez sa pripnem. Opakuju sa mi caste afty v ustach, podnebie mam akoby vysypane, vyplachujem si curaproxom, na par dni to prejde a potom znova. Riesi to zubar, alebo obvodny ?

izrasa
7. mar 2024

Tiež ma veľmi páli ústna dutina a hrdlo. Bola som na vyšetrení a zistili mi pemphigoid. To sú také puchyriky. Spôsobuje to bolesť a pálenie pri prehĺtani. A keď sa to nelieči, tak to môže prasknúť a spôsobiť eróziu a sepsu ale to v pokročilom štádiu.

Pôjdem na výtery a odbery z ústnej dutiny a komplexné vyšetrenie ústnej dutiny