Problém so stolicou

8. dec 2022

Stolica je pravidelná každý deň ..taká hnedá farba nie silno hnedá ale taká normálna hnedá....
Ale po utretí mám na papieri do žltá....
Bola som u dr.zobral vzorky stolice do dvoch ampuliek a všetko v poriadku.
Nemal ma niekam ešte poslať nemôže to byť niečo vážne...alebo je to len naozaj rýchle trávenie?
Ďakujem

lyci
8. dec 2022

zvysky zlce, ktora sa nevstrebala naspat. tiez to mam roky

autor
8. dec 2022

@lyci je to naozaj v poriadku?nemala by som ísť ešte na nejaké vyšetrenie?

loginexistuje
8. dec 2022

ano je to v poriadku netreba zidne vysetrenie potvrdil ti to aj lekar. skus sa venovat peceniu upratovaniu alebo detom 😉 namiesto studovania stolice

lyci
8. dec 2022

neviem s cim chces ist na vysetrenie, mas rormalnu pravidelnu stolicu, ziadne bolesti, krce, krv, hlien v stolici. teoreticky este pecenove testy

liv1
8. dec 2022

No neviem ci sa vsetko da zo stolice vysetrit 🙄. Ja som to mavala kym mi nezistili laktozovu intoleranciu. Ale ty sa bat nemusis podla mna, nepises o inych problemoch, ak velmi chces tak poziadaj o dalsie vysetrenia.. aj sukromne kliniky robia

poopsie
8. dec 2022

Taktiež tak a mam intoleranciu laktózy možno aj inej zložky mlieka a mam taký pocit, že mi nerobí dobre aj pšenica takže zmeň stravu

autor
8. dec 2022

@loginexistuje môžem sa spýtať ?vy dosť odpovedáte na otázky čo som si tu všimla..ste taká aktívna...pracujete v zdravotníctve??

gogce
9. dec 2022

@poopsie urcite odporucim Fiber powder alebo tekutý Fiber pre viac info piste spravičku

michalszabo
16. apr 2023

Ahoj upravilo sa ti to alebo to pretrváva tiež stým bojujem mám aj hit a zväčšenú pečeň prejde to vôbec niekedy ?