Problém so spánkom, keď som sama

3. aug 2022

Ahojte mám menší problém keď som sama doma v noci mám také blbé úzkosti a strach že sa niečo zle stane alebo nejaký zlodej príde napr. a nedá sa mi spať ale keď som s priateľom je všetko fajn viem je to trápne ale naozaj ma to trápi aj keď bývame v byte. Máte nejaké rady ako sa toho zbaviť čo vám pomohlo? Ďakujem

ninka99865
3. aug 2022

Ahoj ja mám to iste.. mne nepomáha nič len si dať Kinedryl na noc aby som bola ako mŕtva a ju prespala 🤣

maria1989
3. aug 2022

Pes by ti pomohol.

autor
3. aug 2022

@maria1989 bohužiaľ psa v byte mať nemôžem

katkati
3. aug 2022

Nie je to trápne. Nemôžeš za to.

marca12
3. aug 2022

Ja zaspavam pri tv,pustim si oblubeny serial a spim

nika11103
3. aug 2022

@ninka99865 to fakt pomôže Kinedryl ? Myslíš že aj mne ako tehotnej čo sa budím každú hodinu že mi praskne mechúr a keď dôjdem vyhodená z hlbokého spánku na wc vyjdú zo mna dve kvapky ? 😀

ninka99865
3. aug 2022

@nika11103 tak Kinedryl utlmuje.. alebo ditiaden 😃 ale v tvojom prípade by som to neaplikovala 🤣

Alebo autorka ešte raz keď som prišla do prázdneho bytu v noci a mala som xy proseco v krvi tak som ani nevedela ako a bolo ráno 🤣

isis234
3. aug 2022

@marca12 aj ja, našťastie mi telka vypne sama...
@maria1989 skús biolampu, kamoška má a vraj v pohode... uvar si mätový čaj alebo z valeriány. Mysli na niečo pekné, na zlodejov nemysli... povedz si, že k tebe neprídu... Istý čas vykrádali byty a kamoška vravela že boli aj našom baraku.. tak som jej povedala: Čo by mi ukradol? Do sprostých by si vynadal... Viac o tom nehovorila.. Počúvaj romantickú hudbu, alebo relaxačnú... Ani mačku nemôžeš mať? Tá odsáva egatívnu energiu

wtroa001
4. aug 2022

Ahoj 🙂 odporúčam tento článok, verím, že troška objasní príčiny tvojho strachu a aj to, čo sa s tým dá robiť: https://eduworld.sk/cd/jaroslava-konickova/9152...