Problém s plynatosťou

eericka
22. jan 2014

Ahojte uz naozaj neviem čo mám robiť, strašne veľa prdim a aj dosť nahlas je mi to trápne hocikde aj v robote a pritom som krehké pekne ziena, poraďte mi prosím niečo uz som vyskúšala hádam všetko

sissy27
22. jan 2014

@eericka upraviť stravu a teda v reklame fičí pomerne dosť reklám na tabletky proti plynatosti (nejaký taký výraz pre tvoj problém použilo krehké pekné žieňa 😅 prdenie prenechajme chlapom k pivu 😅 ) ... ak nič z toho nezaberie, tak k lekárovi, môže to byť nejaký problém s črevami...

eericka
autor
22. jan 2014

No práve to som skúšala a k lekárovi sa hanbím ísť čo mu poviem?

eericka
autor
22. jan 2014

A stravujem sa zdravo jej veľa ovocia a zeleniny

paskolinka
22. jan 2014

@eericka skus jest menej ovocia a zeleniny 😉 a co sa tyka doktorov, tak oni su na take veci zvyknuti, neboj 🙂

sissy27
22. jan 2014

@eericka ako sorry, nehanbíš sa verejne vytrúbiť takúto infošku o sebe do sveta, tvoje okolie si teda tiež určite všimlo aký máš problém, ale lekárovi sa to hanbíš povedať... veď mu nehovor nič, len tam ticho seď a zachvíľu bude vedieť tak ako aj kolegovia 😅
čo sa týka stravy - ovocie a zelenina je na jednej strane fajn, na druhej strane veľa druhov práve spôsobuje nadúvanie, napr. strukoviny, brokolica, karfiol, paprika, reďkovka... celkovo bielkoviny sú nadúvavé, niekedy aj spôsob úpravy jedál spôsobuje tieto problémy...

eericka
autor
22. jan 2014

No ja sa tvarom pred ľudmi že to ja nie a preto to píšem tu lebo ma nikto nepozná

eericka
autor
22. jan 2014

A mám zlcove kamene ako som sa Dočítala asi to môže byt tým a tiež mám veľké bruško ľudia čo ma nepoznajú si myslia že som tehotná pritom mám 45 kíl a v pase 75

paskolinka
22. jan 2014

@eericka a ked pises, ze si vyskusala uz takmer vsetko, tak co to bolo?

eericka
autor
22. jan 2014

Espomizan a ešte veľa takých tabliet ale názvy si uz nepamätám

paskolinka
22. jan 2014

@eericka ak si dosial skusala len tabletky, tak si aspon prisla na to, ze tie nepomahaju a je nacase zmenit stravu alebo celkovo zivotny styl 😉 niekde proste robis chybu a asi len sama prides na to, kde... alebo budes mat nejaku diagnozu, ktora to sposobuje, ale to by si musela ist k lekarovi. volnopredajnymi tabletkami toho vacsinou clovek fakt vela nevyriesi 😒

luba28
22. jan 2014

@eericka este probiotika by som skusila,ci nahodou,...