Problém s pečienkou a lieky

dopepalacinka
27. aug 2018

Pekny vecer asi 3 mesiace do zadu som bola u obvodacky a ta zistila ze mam zvysene pecenove testy mam brat Lipovitan duo no brala som ho asi tyzden a prestala som...ja hlupana prisla na mna totiz uzkost ze uz beriem vela tabletiek...liecim sa na panicku poruchu a depku....beriem ad...a lexaurin...no moja otazka znie nemohlo sa to tak rychlo zhorsit ta hodnota aby my slo o zivot?

evitka83
28. aug 2018

@dopepalacinka lipovitan je iba vyzivovy doplnok na podporu spravnej funkcie pecene, nie je to vyslovene liek. Je na prirodnej baze, preto ho treba brat dlhsie, aby sa ukazi vysledky na testoch. Takze vysadenie na tyzden ti zivot urcite neohrozi 😉 ked mas paniku z mnozstva liekov, zacni sa zaujimat o bylinu, hubu, cbd olej a pod. Tiez maju svoju moc

eva8
28. aug 2018

@dopepalacinka Lipovitan je niečo také ako vitamín na pečeň. Ten ti vôbec neuškodí, práveže eliminuje škodlivý vplyv iných tabletiek na pečeň. Užívaj ho podľa predpisu lekára

newyourk
4. sep 2018
Používateľ newyourk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od newyourk.

@dopepalacinka Ahoj, Lipovitan ti nepoškodí, ale ako tu niekto spomenul treba sa zamerať nie na lieky ale niečo prírodné. Ja som mala tiež zlé pečeňové testy, bohvie z čoho, známy mi poradil saponínový prípravok na očistu tela Diamond Yacca sa to volá, stojí za tým známy vedec MUDr. Sova. Ten prípavok ti prečistí všetko, celé telo, vyčistí od usdenín a aj cievy a pečeň. Brala som to najprv dva mesiace - testy sa mi o niečo zlepšili a potom ešte ďalšie dva mesiace a všetky hodnoty sa mi po 4 mesiacoch upravili k norme❤👏, moj lekár tiež nechápal. A je to čisto prírodný prípravok z rasltiny, palmy. Dočítaš sa viac na nete reparex. Veľmi som spokojná bola, aj mame som to nasadila a tiež sa jej cholesterol upravil k norme.🍀🙏😉🙂

pivonka6
4. sep 2018

@newyourk to co predava a doporucuje mudr. Sova du tiez vyzivove doplnku, len sa nedaju kupit v lekarni. Takze je tu pochybnost, ci su testovane. A to, ze ich propaguje mudr. Nie je zaruka.

newyourk
30. sep 2018
Používateľ newyourk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od newyourk.

@pivonka6 ahoj, áno su to vyživové doplnky, nie je to liek. A ved to je omnoho lepšie ako dávať do seba chémiu. A Diamond Yacca kúpiš aj v lekárni. A čo mám informácie bol testovaný vo výskumnom ústave s výbornými výsledkami, takže sa nie je čoho obávať. Ale hlavne pomohol, to je základ. Som zástancom prírodných preparátov, čo daný doplnok je, sú to výťažky z rastlín, nie liek typu Lipovitan.😉