Problém s očami u 15-mesačného

iva2806
15. feb 2021

Ahojte maminky. Chcem sa spýtať či niektorá s vás nemá takúto skúsenosť. Synček má posledné tri dni problémy s očkami. Neviem si už vysvetliť či sú problém zubky alebo čo. V kuse si pred očkami cloní ako kebyze pozerá do slnka. Niekedy sa chytá aj za čelo. Robi to fakt veľmi často. Niekedy á 5 minút. Robí to aj keď sme doma. Keď s ním vyjdem vonka hneď plače musím mu zatiahnuť striešku na kočíku. Teplotu nemá. Stuhnutá šija tiež nie. Soplíky nemá. Cen deň je niekedy umrnčaný ale zvyčajne veselý. Jedine sa trápime so zúbkami idu mu prvé stoličky. Používame aj homeopatiká. V štvrtok ideme k detskej očnej ale dovtedy fakt iba rozmýšľam že čo sa deje. Nikto mi poradiť nevie. A pozerá sa na to ťažko. Ďakujem za každú odpoveď

zuzuli80
16. feb 2021

Ahoj,
My sme mali trosku iny problem. Nasa zacala zmurkat ocami dost casto z nicoho nic a hlavne ked pozerala TV. Prisli sme na to ze bola unavena lebo akurat jej tiez isli zubky a zle spinkala. Potom co sa upravil spanok uz je ok. Doctorka povedala ze inac je vsetko ok. Takze asi treba teda pockat co povie ta vasa detska. Zatial asi mozete skusit ho davat spinkat skorej, neviem ci uz ma iba jeden spanok cez den, ak ano tak by som ho dala spinkat skorej a aj na vecer trosku skorej.

kacena4
16. feb 2021

no ak je sneh tak sa mu ani necudujem ze si cloni ocka, je velmi ostre na detske ocka, najma ak vonku svieti slnko, ocna skontorluje ci nema nejaky problem a budete si musiet zvyknut na siltovky aj v lete aj clonenie v zime - ja mam tento problem precitlivelost na svetlo (aj v byte aj vonku)

xxxtvojamama69xxx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz